Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz Dance Vinyasa JógyKurzy jógy

12.09. - 19.12.2017Út 18:40 - Út 20:10

Zavřít oči, zaposlouchat se do hudby jejíž playlist si s netečností nepovídá, rozhýbat malíčky, chodidla, kotníky, rozvlnit páteř jako háďě a boky jako tanečnice/tanečník. Uvolnit čelisti, na obličeji rozsvítit úsměv, vytřepat ze sebe vše tíživé, mazlit se s lehkostí, rozpouštět svaly, plynout s kostmi a klouby v celistvé jednotě. A ta hudba … je to ještě jóga? Nebo už taneční session? A třeba přijde čas, kdy budete chtít o opustit podložku a zapomenout na pozice bojovníků, stromů a psů hlavou dolů. Ochutnat život ve jeho plnosti, zapomenout na nálepky, splynout se svým srdcem, světem, nechat plápolat svou niternou jiskru.

Taková je Dance Flow Vinyasa Yoga v podání Petry. A přitom stále jemná, ohleduplná a zároveň nabitá skladbami, ze kterých energie jenom prýští. A tak pak už ani šťavnatý dynamický rozjezd nebude vyžadovat téměř žádné úsilí. Jemnost a zároveň stabilita ásán na vlně dechu. To je pevný základ, ze kterého vycházíme při svém tvoření a do kterého se vracíme stejně jako naše končetiny zpět do středu těla, odkud také vše vychází.

Na tomto kurzu je možné nahradit až dvě absence, a to kdykoliv během jeho trvání. Po skončení kurzu už není možné náhradní hodiny čerpat.

yogaroom

Další informace

Studio:Karma Yoga (5)
Instruktoři:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám