Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz čakra jóga: Krajiny vnitřní a vnějšíKurzy jógy

06.03. - 24.04.2015Pá 17:15 - Pá 18:30

V perspektivě hatha jógy, vyživené tantrou, je člověk integrální bytostí. Členitou krajinou mnohačetných vrstev, krajinou paměti, úložištěm prožitého i pokladnicí dosud neobjevených nebo nerozvinutých potenciálů.

Tak, jako geologie zkoumá stavbu, složení a historii země, skrze projevy vnitřní a vnější, zkoumá jóga totéž v rámci skládanky z níž sestáváme.

Na chystaném kurzu se budeme věnovat živému experimentu, jehož výsledek si ověří každý sám na sobě.

Budeme se zaobírat mapováním vlastního těla a jeho vědomím, mapováním emocí vyvřelých na povrch, či těch dávno zkamenělých, vnímavostí pohybu a klidu uvnitř dechu a mysli, hledáním nových cest k pochopení a rozvinutí sebe sama, jako celistvé bytosti.

Kurz sestává z 8 lekcí o délce 75 minut.

Každá lekce bude zaměřena na jedno z 8 hlavních (7 mahá čaker + bindu) energetických center. Kurz je tentokrát zaměřen čistě prožitkově, prakticky.

Po každé hodině bude prostor k otázkám a ztvárnění svého prožitku do deníku praxe, který každý student obdrží na začátku kurzu.

Kurz je volným pokračováním základního kurzu Čakra jóga Immersion, avšak účast na něm není pro účast na tomto kurzu nutná.

Zdravotní potíže konzultujte prosím předem s lektorem.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:online z rozvrhu studia: http://bindu-yoga.isportsystem.cz + zasláním 50% zálohy z kurzovného na číslo účtu: 2107703573 / 2700 (do poznámky “cakrakurz_příjmení”)
Poznámka k ceně:1680 Kč / 1500 Kč (studenti / mateřská); jednorázový vstup “drop-in” 230 Kč / 200 Kč, rezervace online nutná
1 680 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám