Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz ashtangy – polovina První SérieKurzy jógy

07.04. - 23.06.2016Čt 17:30 - Čt 18:45

Pravidelné vedené lekce ashtangy jógy. Polovina První Série (Primary Series).

Vhodné pro mírně pokročilé studenty a začátečníky.

Ashtanga se vyznačuje dynamičností, kterou přináší integrace vinyas mezi jednotlivé pozice (ásany). Fyzické pozice mají přesnou strukturu a vždy na sebe navazují ve stejném pořadí. Každý student začíná od První Série, které se říká Yoga Chikitsa (jóga terapie). Důležitou součástí pozic je správné dýchání (ujjayi), zapojení energetických zámků v těle (bandha) a hledění do jednoho místa (drishti). Pokud cvičíme pravidelně, jóga vytváří autentickou změnu, transformaci na fyzické, mentální, emocionální a energetické úrovni.

První zkušenost, kterou většina studentů v ashtanze má je fyzická. Cvičení ásan vyvolá hluboké čištění kardiovaskulárního systému, skrze silné pocení – detoxifikaci, které nás zbaví přebytečného tuku, vyléčí stará zranění a nemoci. Společně se správným dýcháním a koncentrací nastane vnitřní čištění. Ashtanga testuje hranice naší mysli a těla. V kombinaci s meditací a pranayamou nám otevře dveře k hlubokému spirituálnímu procesu.

Lektorka: Denisa Sengerová (KPJAYI authorised level 1)

Lekce jsou english friendly.

Další informace

Studio:Shala, Tojanova 18, Praha 2
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Přihlášky zasílejte přes www.denisasengerova.com část Rezervace. Místo budete mít rezervované po uhrazení částky bankovním převodem. Při rezervaci dvou kurzů (v případě, že chcete chodit 2x týdně) je sleva na druhý kurz 180 Kč/lekce. Pro uplatnění slevy je třeba zaplatit oba kurzy za celé období předem. Kurzy jsou nepřenosné na jinou osobu a nedají se posouvat do dalších období.
Poznámka k akci:12 lekcí
2 400 
Zpět na vyhledávání

Pravidelné vedené lekce poloviny První Série Ashtangy jógy.

Čtvrtek 17:30 – 18:45Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám