Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz ashtangy – polovina První SérieKurzy jógy

08.09. - 15.12.2016Čt 17:30 - Čt 18:45

Pravidelné vedené lekce ashtangy jógy. Polovina První Série (Primary Series).

Vhodné pro mírně pokročilé studenty a začátečníky.

Ashtanga se vyznačuje dynamičností, kterou přináší integrace vinyas mezi jednotlivé pozice (ásany). Fyzické pozice mají přesnou strukturu a vždy na sebe navazují ve stejném pořadí. Každý student začíná od První Série, které se říká Yoga Chikitsa (jóga terapie). Důležitou součástí pozic je správné dýchání (ujjayi), zapojení energetických zámků v těle (bandha) a hledění do jednoho místa (drishti). Pokud cvičíme pravidelně, jóga vytváří autentickou změnu, transformaci na fyzické, mentální, emocionální a energetické úrovni.

První zkušenost, kterou většina studentů v ashtanze má je fyzická. Cvičení ásan vyvolá hluboké čištění kardiovaskulárního systému, skrze silné pocení – detoxifikaci, které nás zbaví přebytečného tuku, vyléčí stará zranění a nemoci. Společně se správným dýcháním a koncentrací nastane vnitřní čištění. Ashtanga testuje hranice naší mysli a těla. V kombinaci s meditací a pranayamou nám otevře dveře k hlubokému spirituálnímu procesu.

Lektorka: Denisa Sengerová (KPJAYI authorised level 1)

Lekce jsou english friendly.

Další informace

Studio:SHALA, Trojanova 18, Praha 2
Instruktoři:
  • Denisa Sengerová
Podmínky rezervace:Přihlášky zasílejte přes http://www.shala.cz/#!rezervace-bookings/kbew8 . Místo budete mít rezervované po uhrazení částky bankovním převodem. Při rezervaci dvou kurzů (v případě, že chcete chodit 2x týdně) je sleva na druhý kurz 180 Kč/lekce. Pro uplatnění slevy je třeba zaplatit oba kurzy za celé období předem. Kurzy jsou nepřenosné na jinou osobu a nedají se posouvat do dalších období.
Poznámka k ceně:14 lekcí
2 800 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám