Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz Ashtanga Vinyasa SeriesKurzy jógy

05.09. - 19.12.2017Út 20:00 - Út 21:30

O KURZU ASHTANGA VINYASA SERIES
Ashtanga Vinyasa jóga [aštanga viňása] patří mezi nejrozšířenější jógové školy. Není divu – svou dynamikou a propracovaným systémem dokáže tělo v krátké době zbavit většiny neduhů (migrény, bolesti zad, problémy s pletí a pokožkou..), vrátit kloubům jejich přirozený rozsah a velmi účinně zklidnit mysl. Závěrečná relaxace navíc buduje schopnost zbavit se i sebemenšího napětí.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT
Ásany – ať už za sebou máte pár lekcí nebo několikaletou praxi, v tomto kurzu své základy upevníte a také rozšíříte. Každá lekce totiž bude mít odlišnou skladbu ásan, abyste si probírané principy vyzkoušeli v té nejširší škále. U všech ásan vždy ukazuji i jednodušší varianty, aby z cvičení vytěžili maximum i ti začínající.

Pránájáma – již před tisíci lety jogíni věděli, že dechové techniky pomáhají získat kontrolu nad vitální energií, pránou a že specifickým dýcháním je možné se zchladit, zahřát, zklidnit, nabudit nebo třeba zbavit astmatu. Jsou chvíle, kdy na ásany není prostor a jsou situace, kdy nám pár minut pránájámy prokáže mnohem větší službu, než úsilí vložené do ásan. Závěrečnou část každé lekce proto věnujeme právě pránájámě.

Meditace – nemáte-li na meditaci čas ani sílu, její krátká verze na konci každé lekce, vás určitě osloví. Klidná mysl, vyrovnanost a postupně odpadající zátěž celého dne je přesně to, na co se můžete těšit v závěru každé lekce.

Více informací ZDE

Další informace

Studio:Yogajoga studio
Instruktoři:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám