Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz Ashtanga Vinyasa SeriesKurzy jógy

10.01. - 27.06.2018St 19:00 - St 21:30

O KURZU ASHTANGA VINYASA SERIES
Ashtanga Vinyasa jóga [aštanga viňása] patří mezi nejrozšířenější jógové školy. Není divu – svou dynamikou a propracovaným systémem dokáže tělo v krátké době zbavit většiny neduhů (migrény, bolesti zad, problémy s pletí a pokožkou..), vrátit kloubům jejich přirozený rozsah a velmi účinně zklidnit mysl. Závěrečná relaxace navíc buduje schopnost zbavit se i sebemenšího napětí.

Na rozdíl od klasických sérií ashtanga vinyasa jógy, které obsahují jógové pozice (ásany) s pevně daným pořadím, je tento kurz mixem ásan z první, druhé a třetí série. Co si ale z klasického systému Ashtanga Vinyasa jógy ponechává, je způsob dýchání (ujjayi), koncentrace (drishti) a vinyasa (provázání pohybu a dechu s výsledným udržením vnitřního horka).

Stejně jako v minulých kurzech, i v tomto můžete opět využít možnosti nahradit si lekci na druhém z kurzů = pokud se přihlásíte na úterní kurz a budete muset odjet na služební cestu nebo onemocníte, můžete si lekci kdykoliv do konce kurzu nahradit ve středečním kurzu a naopak.

Tento kurz není vhodný pro ty, kdo ásany ještě nikdy necvičili. Minimální doporučený rozsah absolvovaných lekcí pro vstup do tohoto kurzu jsou 3 lekce ashtangy nebo 5 lekcí jiného druhu cvičení ásan anebo účast na některé z mých lekcí.

Více informací ZDE

Další informace

Studio:Yogajoga
Instruktoři:
4 990 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám