Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz Ashtanga Vinyasa jógy – primary do hloubkyKurzy jógy

01.01.1970

Kurz Ashtanga Vinyasa jógy je určen těm, kdo první sérii již znají a chtěli by jít hlouběji. Během prázdnin se naučíme, jak sladit přechody mezi pozicemi s dechem tak, aby série začala “plynout”. Cílem je vyjasnit si nejasnosti a naučit se sérii tak, abyste byli schopni cvičit samostatně. Kurz není určen úplným začátečníkům, těm doporučujeme středeční kurz s Martinem Wagenknechtem (19:30 – 21:00) v Akashe.

Každou z lekcí začneme krátkým výkladem základních jógových principů, které bychom při praxi Ashtangy neměli opomíjet, všechny jógové pozice první série probereme do hloubky. Během kurzu si můžete domluvit osobní konzultaci, při které se dozvíte, jak si sérii upravit pokud máte nějaké omezení, případně jak praktikovat kratší formu.

Poznámka ke kurzu:

Předpokladem k účasti na kurzu je vážný zájem učit se a pravidelně docházet na lekce. Protože jednotlivé lekce na sebe navazují, nepřítomnost na lekcích může brzdit nejen vás, ale i ostatní. Prosíme, vyhraďte si na kurz čas, pravidelnost je základem disciplíny:)

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Běla
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám