Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kundalini joga inspiration s Guru Sansar Kaur ( Magdou Matuškovou)

23.08.2015Ne 10:00 - 17:00

Celodenní seminář se dvěma velmi zajímavými tématy pod vedením Guru Sansar Kaur ( Magdy Matuškové ), která se věnuje Kundalini józe podle Yogi Bhajana od roku 2002 a již dlouhodobě působí v USA v Los Angeles.
V USA studovala s řadou renomovaných učitelů a přímých žáků Yogi Bhajana. Získala osvědčení jako učitelka Kundalini jógy 1. a 2. stupně. V současné době je součástí trenérského týmu Tréninku pro učitele 1. stupně v Los Angeles a v Praze, specializuje se na práci s myslí, dechem, vztahy a Kundalini jógu pro ženy.Kundalini jóga jí pomohla napojit se na intuici, zlepšit manželství, přinést do života zdravou disciplínu i relaxaci a věnovat se tomu, co ji naplňuje…
Ráda tato učení předává dál a největší radost jí dělá pomáhat druhým najít sami sebe a naplnit svůj potenciál.

1. PRÁNICKÉ TĚLO – MANAGEMENT ENERGIE    … 10.00 – 13.00 hod.

Prána je naše životní energie, energie, kterou přijímáme stravou, dechem, myšlenkami, vodou, atd. Apána je energie, kterou vydáváme výdechem, stolicí, močí, myšlenkami, slovy, která vyřkneme. Abychom byli v životě schopni efektivně fungovat, musí být prána a apána v rovnováze.  Celý seminář je proložený fyzickými sestavami cvičení (krije), pranajámy (dechová cvičení) a meditacemi.

2. SUTRA VĚKU VODNÁŘE: UVĚDOM SI, ŽE TEN DRUHÝ ČLOVĚK JSI TY     … 14.00 – 17.00 hod.
Soužití s jinými lidskými bytostmi v běžném životě bývá často výzvou. Je těžké pochopit, proč s některými lidmi nevycházíme, proč jsme nepochopeni a proč je naše láska neopětována. Teď je však Věk vodnáře a nelze se jen tak stáhnout do sebe. Vše je postaveno na vztazích. Jsme daleko citlivější a těsněji napojeni jeden na druhého. Musíme druhé “cítit” a jednat s nimi z místa našeho vyššího vědomí, abychom mohli plout touto dobou v klidu a harmonii.  Na tomto semináři budeme pracovat pomocí krijí (sestav cvičení), pranajámy (dechových cvičení) a meditací právě na aplikaci této sutry v našem životě prostřednictvím aktivace srdeční čakry, sídle nekonečné a nezištné lásky nejenom k druhým, ale v první řadě sami k sobě.

! Těšíme se na Vás  !

Další informace

Studio:Majda Agency (0)
Instruktoři:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám