Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Matušková Magda (Guru Sansar Kaur)

Magda Matušková (Guru Sansar Kaur) začala dělat Kundalini jógu podle Yogi Bhajana v roce 2002. Studovala a studuje v Los Angeles s renomovanými učiteli jako jsou Guru Singh, Gurucharan Singh, Krishna Kaur, Gurudhan Singh, Gurutej Kaur a Shakti Parwha Kaur. Je členkou Mezinárodní asociace instruktorů Kundalini jógy (IKYTA). Prošla 9-měsíčním intenzivním tréninkem pro instruktory u Kundalini Research Institute a čtyřmi pokročilými kurzy 2. stupně na téma Stres a vitalita, Autentické vztahy, Mysl a meditace a Vědomá komunikace. Magda se dále zúčastnila řady kurzů, soustředění a seminářů na téma ženy, jógy proti rakovině prsu, intuice a prosperity.
Od roku 2009 je součástí týmu instruktorů Tréninku pro učitele Kundaliní jógy podle Yogi Bhajana v Yoga West, Los Angeles, a letos organizuje 1. Trénink pro učitele Kundaliní jógy podle Yogi Bhajana v Praze, na kterém bude také učit společně s učiteli z Německa a Polska.

Instruktorka v současné době učí v Los Angeles a na různých místech České republiky. Kromě kurzů na téma jogínské filozofie a anatomie a téma ženy se také specializuje na kurzy kombinující výuku jazyků s jógou.

“Když jsem začala cvičit Kundalini jógu, můj život nebyl vůbec takový, jaký jsem si ho přála. Dostala jsem se hodně blízko dnu. Měla jsem hodně stresu, dělala jsem práci v hotelu, která mě nebavila, bylo pro mě těžké adaptovat se na život ve Státech. Kundalini jóga přinesla do mého života klid a pohodu. Dala mi nesčetné množství technik, které mi pomáhají vítězit nad každodenním stresem, které mi pomohly vylepšit intuici a zlepšit vztahy k lidem kolem. Dnes se cítím velmi dobře fyzicky i psychicky a vychutnávám každý doušek každého dne. Těším se, že se s vámi budu moci podělit o tuto cennou technologii, která vám pomůže, abyste i Vy byli šťastní a abyste našli úspěch a uspokojení ve všem, do čeho se pustíte. Sat Nam.”

Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám