Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

KRANTI V SHALA PRAGUE, ČERVEN 2019Kurzy jógy

10.06. - 28.06.2019

Je nám velkou ctí v červnu již po druhépřivítat v SHALA Prague certifikovaného učitele ashtangy Krantiho. KPJAYI certifikovaných učitelů je jen pár desítek na světě a k tomu, aby byl učitel certifikován (Sharathem nebo dříve Gurujim) je potřeba pravidelně jezdit každý rok do Mysore po mnoho let a dokončit třetí sérii, kterou poté certifikovaný učitel může učit. Kranti žije dlouhodobě v Tokiu, Japonsku, kde vede svůj mysore program. V současné době praktikuje (se učí) čtvrtou sérii ashtangy. Kranti bude učit tři týdny mysore praxe, první víkendový workshop ,,Adjustmenty  a asistování” bude probíhat v sobotu 15.6. a druhý víkend budou probíhat workshopy ,,Otevírání kyčlí” v sobotu a v neděli workshop ,,Přechod do druhé série”.

Mysore program s Krantim

Kranti bude učit pravidelný ranní mysore program. Jeho mnoholeté zkušenosti praktikanta ashtangy a učitele vám pomůžou posunout se v praxi dále a nasbírat cenné informace.

Do praktikující místnosti Shaly se vejde max.18 studentů. Místa pro workshopy budou tedy omezená. Prostředí menší skupiny bude mít výhodu většího zaměření na jednotlivé studenty a větší hloubky informací.

Pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek) 6:00-9:30 mysore praxe

Sobota 8:00 – 10:00 Vedená celá První Série

Neděle – den volna

Pondělí 17. června je úplněk – den volna

Další informace

Studio:SHALA PRAGUE
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Přihlášky zasílejte přes Rezervace na webu SHALA Prague. Místo budete mít rezervované poté co obdržíme vaší platbu bankovním převodem na účet číslo 499953002/5500. Všechny platby jsou závazné a nevratné. Výměna osob je možná.
Poznámka k ceně:PRICES ​ 1) Regular SHALA Prague student No price change for regular students with an Unlimited, 3x a week or 2x a week membership. (You have to have at least three months of Shala membership this year (2019) to be a regular student and get the Shala student price) ​ Pravidelní studenti SHALY: Cena zůstává beze změny pro studenty, kteří mají členství/permanentku Unlimited, 3x týdně nebo 2x týdně (viz. Ceny). Pro uplatnění této ceny musíte být držitelem členství alespoň tři měsíce v tomto roce. ​ 2) Irregular SHALA Prague student Students who practice at the Shala irregularly and have practiced here less then 3 months this year. 500 CZK per week additional cost with your regular membership/class pass (Unlimited, 3x week or 2x week) ​ Nepravidelní studenti SHALY: Studenti, kteří do Shaly docházejí nepravidelně a mají odpraktikováno méně jak 3 měsíce v tomto roce. 500 Kč za týden doplatek k ceně vašeho členství/permanentky (Unlimited, 3x týdně nebo 2x týdně). ​ 3) All other: 2.500 CZK one week, 6.500 CZK three weeks ​ Všichni ostatní: 2.500 Kč týden, 6.500 Kč tři týdny ​ Drop-in 600 CZK (one class) ​ Special Price: 7.500 CZK Workshop (Opening the Hips or Moving to Second Series) + 3 weeks mysore paid before 15/5 2019 ​
500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám