Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kouzlo zvuku – koncert tibetských zpívajících mís

24.05.2019Pá 17:30 - 19:00

KOUZLO ZVUKU – koncert tibetských zpívajících mís

KDY: PÁTEK 24. května 2019 od 17:30 do 19 hodin
MÍSTO: Dům jógy Příbram

Koncert tibetských zpívajících mís v podání Františka Horvátha, neboli relaxačně meditační zvuková seance, je určena všem, kteří si chtějí zvuk těchto prastarých nástrojů vychutnat do hloubky.

Tóny tibetských zpívajících mís dokážou naši moderním životem přetíženou mysl rychle a příjemně zklidnit, čímž se mysl uvolní, odpočine si a umožní i zbytku těla se zregenerovat. Ať už meditujete pravidelně nebo slovo meditace slyšíte poprvé, může pro vás být setkání se zvukem tibetských mís v mnoha ohledech velice přínosné ba hluboce transformativní.

Orchestr tibetských mís bude svým zvukem majestátně doplňovat metrový Gong.

Pohodlné oblečení a jógamatku s sebou.

Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
  • František Horváth
Podmínky rezervace:Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" https://dumjogypribram.cz/rozvrh-lekci/2019-05-20/2019-05-26/ nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.
230 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám