Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Know your mind – jógová psychologie s Hariláldžím (Indie)

16.11.2016St 17:00 - 19:30
Tento seminář představuje úvod do jógy jako vědy o mysli. Záhadné fungovaní mysli je popsáno v několika jógových spisech, jakými jsou například Bhagavad Gíta nebo Jóga Sútra. Zatímco západní psychologie přistupuje k mysli ve spojení s tělem, jógová psychologie praví o propojení s duší.
Přijďte společně nahlédnout do tajů své mysli z jiného úhlu pohledu, než na jaký jste byli doposud zvyklí.
Součástí semináře je krátký návod na zklidnění mysli a jednoduchá meditační technika.
Seminář je veden v anglickém jazyce bez překladu.
 know-your-mind
HARILÁLDŽÍ (Yogacharya Harilalji)
Harilalji je zakladatelem charitativní organizace ARSHA YOGA Gurukulam Charitable Trust, která sídlí v Kérale, jižní Indii a důraz klade na šíření tradiční indické moudrosti z oblasti jógy, jógové terapie a ájurvédy. Narodil se ve státě Kérala v prostředí tradiční indické rodiny. Po dosažení titulu ‘Yogacharya’, žil a učil jógu v ášramu Sivananda v Kérale, Dillí a Himalájích. Později studoval a praktikoval jógovou terapii na univerzitě pro jógu sVYASA ve státě Karnataka. Evropu navštívil poprvé v roce 2001 na pozvání svých studentů. V současné době vede mezinárodní semináře a kurzy jógové terapie, jakož i nabízí individuální jógovou terapii v Praze, Německu a Bulharsku. Většinu roku pobývá se svou ženou a dcerou v ášramu Arsha Yoga Gayatri v Indii. Zároveň také vyučuje jógu na ájurvédské univerzitě Nangelil Ayurveda Medical College v Kérale. Jeho největší zálibou je studium védanty. Za svého současného učitele považuje Swamiho Bhoomananda Tirtha.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:REGISTRACE: Skrze rezervační systém studia (https://jogovna.isportsystem.cz) + uhrazení záloha 50% na č.ú.: 2113581605/2700, (do poznámky „jméno_KNOW_MIND”), zbytek v hotovosti ve studiu
700 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám