Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógačárja Harilalji/Yogacharya Harilalji

Ačárja Harilalji (1970), který se narodil a byl vychováván v tradičním prostředí ve státě Kerala v jižní Indii, je hlavním zakladatelem dobročinné organizace Arsha Yoga Charitable Trust.

Po obdržení titulu Yogacharya žil a studoval jógu v Šivánanda ašrámech v Kerale, Dillí a Himalájích. Později studoval a vykonával jógovou terapii na univerzitě pro jógu a jógovou terapii sVyasa ve státě Karnataka. V roce 2002 ukončil toto prezenční diplomové studium s vyznamenáním. Předmětem jeho diplomové práce byl celistvý přístup jógové terapie při léčéní civilizačních chorob. Kromě kurzů a školení v Arsha Yoga ašrámech v Indii a dále v jóga centrech v Německu a v České republice nabízí Ačárja Harilalji i soukromé konzultace. Kromě toho také vyučuje jógu a jógovou terapii na ajurvédské univerzitě Nangelil Ayurveda Medical College v indickém státě Kerala.

Acharya Harilalji (1970) who was born and brought up in a traditional environment in the South Indian state of Kerala is the founder director of Arsha Yoga Charitable Trust in India.

Harilalji studied, lived and taught in Sivananda ashrams in Kerala and the Himalayas and at sVYASA, the university for yoga in India, where he completed in 2002 a full time diploma course with an ‘A’ grade. The subject of his thesis was Integrated Approach of Yoga Therapy for Psychosomatic Diseases. Apart from conducting various courses and trainings at Arsha Yoga ashrams and yoga centers in India, Germany and the Czech Republic, he also offers private therapy consultation. Furthermore, Harilalji teaches yoga and yoga therapy to medical students at Nangelil Ayurveda Medical College in Kerala.

Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám