Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Od jógových pozic k meditaciKurzy jógy

30.09. - 16.12.2014Út 19:50 - Út 21:10

Kurz je pozváním do prvotního místa, kde se plnost a celistvost těla prolíná se stabilitou a zářivostí lidského vědomí. Zde se člověku samovolně otevírá plodný prostor kontaktu s tím, co je úplně nejzákladnější.

Čím se budeme v průběhu lekcí zabývat? Zaprvé budeme skrze jednoduchou sekvenci tělesných pohybů systematicky zkoumat a aktivovat základní vnitřní cesty vedoucí k hluboké celistvosti těla. Zadruhé budeme kontinuálním zaměřením pozornosti na pocity vznikající v těle rozvíjet stabilitu a jasnost vědomí. Následně budeme zkoumat, zda je možné, aby se jasné vědomí plně a s důvěrou řídilo hlubší inteligencí těla a zda je možné, aby dýchání bylo ponecháno zcela samo sobě. Tímto způsobem otevřeme cestu k hlubokému spočinutí. Jasné vědomí spočívající v důvěrném kontaktu s plností těla se tak může otevřít hloubce toho nejzákladnějšího bytí… Vědomí bytí a síla života pak mohou snad o něco snadněji prostupovat každodenností.

Lekce budou vycházet z dynamické jógy G. Devereuxe. Čas lekcí bude věnovaný opakovaně a do hloubky rozvíjené sekvenci jednoduchých pozic, pozornosti zaměřené na dech, sezení a odpočinku vleže.

Předchozí zkušenost s jógovým cvičením ani meditací není nutná. Předpokladem je ochota cítit to, co se v každém okamžiku děje.

Další informace

Studio:Karma Yoga (5)
Instruktoři:
  • Tadeáš Michalík
Podmínky rezervace:Cena je za 12 lekcí.
2 160 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám