Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Velikonoční jógový pobyt s Michaelem Rauerem a Helenou Doktorovou ve Dvoře Svatá MaříKurzy jógy

06.04. - 10.04.2023Čt 17:00 - Po 13:00

 

Hodnocení: 5/5

Cena: 7 636 Kč  5 dnů/4 noci
Lokalita: Dvůr Svatá Maří, 49, 385 01 Svatá Maří – Prachatice, Jihočeský kraj
Datum: 6.4.-10.4.2023

Délka:  čtvrtek-pondělí
Stravování: vegetariánská plná penze

https://maps.app.goo.gl/X4pqSZNGE6adD2oZ7

6.4.2023 – 10.4.2023 REZERVOVAT POBYT

Cena 7 636 Kč Rezervováno: 4 Volné: 16

Odpoutejte se od běžných povinností v rodině i v práci a pojeďte na čtyři noci vypnout hlavu a chvíli jen být sami se sebou a sami sebou … zažít klid, pohodu a uvolnění, které přináší cvičení jógy, pranajáma, asány, relaxace, meditace. Jóga vnese příjemný pocit harmonie do vašeho života.  V průběhu pobytu v nádherném prostředí zažijete dechové techniky, různé lekce jógy, Hatha jóga, Power jóga, Jóga pro zdravá záda,  meditace v tichu a pohybu, tanec duše, automatickou kresbu čaker a harmonizaci čaker, výklad karet, tibetské mísy, bubnování, gong, rapé ceremonie, posvátná geometrie a mnohé další ..

Cvičení bude probíhat ráno i večer. Cvičení je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.
Budeme na samotě u lesa obklopeni přírodou a zvířaty z farmy. S nádhernými výhledy do okolní přírody, v nově s láskou vybudovaném areálu na okraji Šumavy.
Žádná auta, jenom ticho, modré nebe, klid a šumění stromů vlnících se ve větru. Zdravé vegetariánské jídlo, čistý vzduch. Zažijte dokonalou relaxaci na těle i duši v tomto nádherném místě v magické krajině Pošumaví.

UBYTOVÁNÍ

Dvůr Svatá Máři je nádherné místo, kde najdete vše pro váš komfort a pohodlí. Ubytování je zajištěno v hřejivých dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových apartmánech s výhledem na hvězdy nebo do údolí.  #vikendovepobyty #pobytysjogou #wellnesspobyt #relaxpobyt #sauna #priroda #pohoda

STRAVOVÁNÍ

V Máří se pro vás bude připravovat vegetariánská strava. Snídaně, oběd, večeře. V průběhu víkendu si můžete vychutnat lahodnou kávu, nebo čaj.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

V průběhu pobytu zažijete  6 lekcí jógy s prodlouženou relaxací, Hatha jógu, Power jógu, Jógu pro zdravá záda, meditace, možnost otužování před meditací, bubnování, gong, výklad karet s automatickou kresbou čaker,  rapé ceremonie, tanec duše, posvátná geometrie, sound healing, šamanský kruh a v případě zájmu individuální konzultace.

Cvičení bude probíhat ráno i večer a je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Na cvičení si sebou vezměte podložku a pohodlné oblečení. V sále je k dispozici podložka na meditaci a deka.

Příjemný relax a prohřátí po cvičení v chladných dnech Vám umožní pobyt v bylinkové sauně a otužit se můžete ve venkovním bazénu nebo si zaplavat v zahradním jezírku. V zimním období bazén nezamrzá a doporučujeme ho k otužování před ranním cvičením.

TIPY NA VÝLET

Navštívit můžete Kostel sv. Svaté Maří, Přírodní památka Mářský vrch, Rozhledna, Křížová cesta, Přírodní rezervace Opolenec, Sudislavická Lípa, Freeride trail, Sudislavická jeskyně, Zámek Vimperk, Arboretum Vimperk, Muzeum Vimperk, Naučná stezka lesních skřítků.

DOPRAVA

Do Svaté Maří se dostanete autem https://maps.app.goo.gl/X4pqSZNGE6adD2oZ7, nebo autobusem do Vimperka, a tam Vás vyzvedneme. Případně je možná spolujízda.

Cena pobytu zahrnuje: 

Ubytování s vegetariánskou plnou penzí, cvičební program, relaxační program, místní poplatky. Pobyt začíná ve čtvrtek příjezdem 15 – 18:30 hod. a končí dle termínů pobytu v pondělí obědem. V případě, že budete mít zájem přijet později nebo odjet dříve kontaktujte nás.

6.4.2023 – 10.4.2023 REZERVOVAT POBYT

Cena 7 636 Kč Rezervováno: 4 Volné: 16

Pro více info nás neváhejte kontaktovat:  Michal Rauer +420 734 878 380, info@michalrauer.cz @rauermichal

Těšíme se na společně prožitý víkend s Vámi ..

S láskou
Michal, Helena

Další informace

Studio:Dvůr Svatá Maří
Instruktoři:
7 636 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám