Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógové prázdniny s Terezou na ostrově Gran Canaria

13.10. - 20.10.2021

Vítejte na ostrově Gran Canaria, v Puerto de Mogán! Resort Bella Vista Sun Club nabízí nádherné zázemí, které si zamilujete. Pohodlné moderní pokoje, stylová terasa s úžasným výhledem, snadný přístup k moři. Pobyt určený pro malou skupinku 8 lidí.

Další informace

Studio:CK Ommm
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Cena zahrnuje celkem 7 nocí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s rozšířenou polopenzí (lehká snídaně, brunch a večeře), 2 jógové lekce denně (90 min), organizaci a zajištění CK. Cena neobsahuje letenku, transfer z/na letiště a cestovní pojištění. V případě výrazné změny kurzu si vyhrazujeme právo na lehkou úpravu ceny pobytu.

Každý den vás čeká ranní a odpolední jógová praxe (90 min). Během pobytu bude jeden den volno.

Předběžný denní plán:
08.00 – 09.30 ranní praxe – meditace, dechová cvičení, ásánová sestava v rytmu hatha/vinyasa
10.00 – 11.00 brunch
volný program
16.45 – 18.15 večerní praxe – mix protažení, sdílení, cvičení mindfulness a sebelaskavosti (struktura každé lekce bude jiná)
18.30 – 19.30 večere
volný program (procházka, západ slunce, drink, atd.)

O lekcích jógy a mindfulness (všímavosti):
Během pobytu budete mít možnost se zastavit, nadechnout, a věnovat se jen sobě. S tím získat i příjemný nadhled a odstup od každodenního života. Zároveň si dosyta užijete sluníčka a moře. Lekce jógy v sobě kombinují jemný a laskavý pohyb vycházející z terapeutické jógy a somatic praxe pro zklidnění nervové soustavy, a zároveň dynamičtější část pro rozproudění energie (prány) v těle. Jinými slovy, takový tanec mezi jin a jang, mezi akcí a uvolněním, mezi otevřeností a zvnitřněním. Dopřát si kvalitní odpočinek a díky tomu v sobě probudit energii.

Vedle jógy jako takové (hatha a vinyasa) do lekcí Tereza vnáší učení z jógové terapie, mindfulness, všímavé sebelaskavosti a chi kungu. Mindfulness nám pomáhá zavnímat a uvidět přítomný okamžik takový, jaký je. Uvědomit si, co se uvnitř nás a kolem nás odehrává. Dovolit životu, přítomnému okamžiku a především sami sobě být takoví, jací jsme.

Lekce jsou rozmanité, ale ucelené. Program pobytu tvoří promyšlený celek a je složen z lekcí jógy, krátkých workshopů mindfulness a volného času pro sebe. Součástí bude také sdílení v kruhu, kakaová ceremonie, dechová cvičení a meditace. Program je dobrovolný.

Možné výlety:
Roque Nublo – úchvatná pískovcová skaliska s krásnými výhledy (když přeje počasí je vidět vedlejší ostrov Tenerife)
Pláž Gui Gui – nejkrásnější pláž ostrova mimo civilizaci, kam je přístup buď pěšky (2h trek střední náročnosti) nebo člunem
Treky kolem městečka Mogán – 10 min jízdy autobusem z Puerto de Mogan
Mořské duny v Maspalomas
Návštěva tradičních kanárských vesniček na severu ostrova – Santa Brigita, Teror, Firgas

Během denního volna je možno se vydat společně na výlet buď k Roque Nublo nebo na pláž Gui Gui (uvidíme podle zájmu a počasí). Ostatní výlety každý po vlastní ose.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám