Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógové, léčivé plynutíKurzy jógy

22.03.2018Čt 19:00 - 20:30
Na svých pravidelných lekcích Vám představím, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a psychikou. Jak nahlédnout do sebe, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe. Přijďte si jógu v mém podání nejenom zažít, ale hlavně užít a prožít. ZaměřÍme se na správné dýchání a zklidnění mysli.

Ve své jógové praxi kladu důraz na fyziognomické odlišnosti každého z nás, lekce tedy jsou vhodné pro všechny věkové skupiny i osoby se zdravotním omezením.

Další informace

Studio:Yin Yang Yogovna
Instruktoři:
  • Dáša Vaďurová

Přátelé, jogíni,

naše jógová praxe nadcházejících týdnů bude elementární. Projdeme si jednotlivé živly, prozkoumáme kudy v těle vede životní energie spojená s orgány k živlům se pojícími.

Začínáme od kořenů, od základů, od jistoty a pevnosti, od výživy.

Element země souvisí s energií žaludku, sleziny a slinivky. Práce v tomto okruhu příznivě ovlivňuje štíhlou linii, redukci stresu, deprese, alergií. Souvisí se strachy z budoucnosti, posiluje zrak.
V praxi se tak zaměříme na pozice pro uvolnění zad zejména v oblasti bederní a krční páteře. Fyzická i dechová cvičení působí proti rýmě a zahlenění, zlepšují všechny funkce v hlavě, trávení a

Lekce první – 11.1 , jakož i všechny jiné, proběhnou ve čtvrtek od 19:00-20:30 v jóga centru Velehradská 21, Praha, projdete do dvora a po schodech nahoru, cvičebna B.

Příspěvek za lekci dobrovolný, doporučeno 170,-,
Namaste, DášaPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám