Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

S jógou na diastázu (zacelení břišního rozestupu)

11.09.2020Pá 16:30 - 18:30

Workshop nejen pro maminky po porodu s Dášou Hellerovou, maminkou dvou dětí a lektorkou jógy po porodu, jemné jógy a hormonální jógy pro ženy.

Máte rozestup břišních svalů?
Je vaše břicho nafouklé, jako byste byla těhotná?
Ráda byste si osvojila správnou techniku dýchání?

Pokud jste odpověděly alespoň 1x ano, srdečně vás zveme na workshop „S jógou na diastázu“. Na tomto workshopu si řekneme, jak rozestup poznat, co dělat a nedělat, aby se vám zacelil. Naučíte se správně využívat bránici (náš hlavní dýchací sval), ukážeme si jednoduché a účinné jógové cviky na zacelení břišního rozestupu, které si budete moci cvičit i doma. Zjistíte, jak vše souvisí se vším, budete vědět, jak správně stát, sedět i dýchat. Řekneme si pár tipů, které lze zařadit do běžného dne.

Předchozí zkušenost s jógou není nutná.

Co s sebou?
– pohodlné oblečení
– jógamatku
– psací potřeby
– bavlněný šátek nebo šálu (aby je bylo možné omotat kolem těla nad pasem a ještě zbylo)

Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
  • Dagmar Hellerová
Podmínky rezervace:Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" https://dumjogypribram.cz/#rozvrh-lekci nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.
Poznámka k ceně:(včetně materiálů ke cvičení) Pro absolventky předchozího workshopu 50% sleva :)


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám