Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

S jógou na diastázu a funkční pánevní dno II

13.12.2019Pá 16:30 - 19:30

Workshop s Dášou Hellerovou, maminkou dvou dětí a lektorkou jógy po porodu, jemné jógy a hormonální jógy pro ženy

Workshop je určený zejména absolventkám workshopu S jógou na diastázu. Pokud jste tento workshop neabsolvovala, bude pro Vás úvodní shrnutí týkající se diastázy nové. Pokud vás zajímá především téma pánevního dna, můžete tento workshop absolvovat. Pokud přicházíte kvůli diastáze, doporučujeme nejdříve absolvovat workshop S jógou na diastázu https://dumjogypribram.cz/lekce/s-jogou-na-diastazu-zaceleni-brisniho-rozestupu/.

Pánevní dno nefunguje tak, jak si představujete?
Chcete se dozvědět více o pánvi, centru ženské síly?
Absolvovala jste workshop „S jógou na diastázu“ a ráda byste si dechové techniky a cviky zopakovala a naučila se více pracovat se svaly pánevního dna?

Pokud jste odpověděly alespoň 1x ano, srdečně vás zveme na workshop „S jógou na diastázu a funkční pánevní dno II“.

Předchozí zkušenost s jógou není nutná.

Co s sebou?
– pohodlné oblečení
– jógamatku
– psací potřeby
– bavlněný šátek nebo šálu (aby je bylo možné omotat kolem těla nad pasem a ještě zbylo)


Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
  • Dagmar Hellerová
Podmínky rezervace:Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" https://dumjogypribram.cz/#rozvrh-lekci nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.
Poznámka k ceně:Cena workshopu je včetně materiálů ke cvičení.

Na začátku workshopu si zopakujeme dechové techniky a cviky z workshopu S jógou na diastázu, zodpovíme případné dotazy. Poté se budeme věnovat svalům pánevního dna. Naučíte se tyto svaly správně zapojovat nejen při cvičení, ale i při běžných činnostech. Projdeme si účinné jógové cviky, které si budete moci efektivně cvičit i doma, řekneme si pár praktických tipů, které lze zařadit do běžného dne.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám