Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga v Thajsku

03.02.2011

Akce již proběhla.


Aktuální nabídku jógových pobytů najdete ve vyhledávání jógových akcí YogaPoint.cz.

5 základních typů jógy: Vyberte si ten svůj -Bikram, Hatha, Iyengar, Vinyasa, Ashtanga. Víte o čem je řeč? Jde o pět nejrozšířenějších druhů jógy, mezi nimiž si ten svůj může vybrat skoro každý.

Čakry pro začátečníky – Sedm tělesných čaker představuje sedm nejdůležitějších energetických center těla. Tato centra jsou klíčová pro ničím nebržděné proudění životní energie. Nadto ale také všechny čakry mají přímou souvislost i s emocemi a vnitřním prožíváním.


Nádherný “Sloní ostrov” Koh Chang (mapa zde) s krásnými plážemi a divokou džunglí se stane na dva týdny naším domovem. Budete mít možnost načerpat síly během lekcí jógy, při masážích, a nebo při objevování krás ostrova. Lekce jógy povede Běla, která pro vás každý den připraví inspirující lekci jógy a během pobytu bude čas i na další jógové techniky a povídání o józe.

Pojede s námi také Radomír Hikl, zkušený klasický homeopat, který
v Thajsku provozuje již mnoho let vlastní homeopatickou praxi a homeopatii vyučuje na thajských universitách. Během pobytu promluví Radomír o základních principech homeopatie a bude možné domluvit si osobní konzultaci. Můžeme zorganizovat výuku potápění, kurz vaření thajské kuchyně nebo masáž v nedalekých lázních (Spa) se slevou pro naší skupinu.

Prostředí a podmínky jsou idelání pro dovolenou s dětmi, které jsou vítány a v případě zájmu nabízíme za poplatek kreativní hlídání zkušenou průvodkyní Gabrielou a to nejen během cvičení jogy.

Bydlet budeme pár metrů od moře u nádherné pláže, v krásném klidném rezortu, v palmovém háji, v dvojlůžkových, kulatých bungalovech. Bungalovy jsou vybaveny vlastní toaletou, koupelnou, ledničkou, TV a klimatizací. V okolí rezortu je několik restaurací, kde se dá za velmi příznivé ceny najíst a občerstvit.

Během pobytu je možnost zapůjčit si motorku za cca.100 Kč/den či auto cca. 500 Kč/den a také zůčastnit se výletu a různých aktivit, které vám pomůžeme zorganizovat (výlet do džungle, na opuštěný ostrov s nocováním na pláži, potápění, treking, projíždku na slonech, a další…).

Další informace

Instruktoři:
  • Běla
18 000 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám