Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

JÓGA TERAPIEKurzy jógy

05.01. - 30.03.2017Čt 16:00 - Čt 17:00

Lekce využívají léčivého potenciálu ashtangy a jsou určeny těm, kteří procházejí rekonvalescencí, mají vážná zranění, vážné nemoci a dlouhodobé zdravotní komplikace, jsou limitováni věkem, mají fyzický nebo mentální handicap a pro studenty, kteří díky fyzickým, mentálním, nebo emocionálním komplikacím nemohou navštěvovat běžné lekce. Lekce vycházejí z praxe První Série ashtangy. Každý praktikant dostane osobní praxi, sestavenou podle jeho schopností, tak aby byl co nejvíce využit léčivý potenciál jógy.

Pro účast v kurzu nám prosím zašlete přihlášku přes Rezervace. Po vzájemné konzultaci oboustranně posoudíme, zda jsou pro vás tyto lekce vhodné. Podmínkou účasti je pravidelná osobní praxe (kterou si v lekci postupně vytvoříte) buď sami doma po zbylé dny v týdnu nebo návštěvou běžných mysore lekcí ve studiu. Léčivý potenciál ashtangy může fungovat pouze tehdy, pokud budete praktikovat pravidelně a pokud možno denně (minimálně však 3x týdně).

Další informace

Studio:Shala (2)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Pro rezervaci kurzu nebo workshopu prosím vyplňte formulář. Budeme vás kontaktovat co nejdříve to bude možné. http://www.shala.cz/rezervace
Poznámka k ceně:Cena podle ceníku běžných lekcí
240 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám