Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga pro těhotné – dopoledne i odpoledne v GrainSpaceKurzy jógy

19.09.2016Po 10:30 - 10:15

Představa malého dítěte je pro učení těhotenské jógy naprosto směrodatná. V lekci využijeme poznatků vývojové kineziologie, která zkoumá vývoj lidského tvora od prvních okamžiků až do momentu, kdy se plně vzpřímí. A právě propojení klasických pozic v józe, jak je známe, s posturálně terapeutickými cviky nám umožní probouzet vnímavost k našim vnitřním procesům a tuto rozvíjející se citlivost pozorovat i na jiných úrovních než té fyzické…

Jóga v těhotenství nabízí budoucím maminkám ucelenou praxi vedoucí k vědomému a plnohodnotnému prožití tohoto jedinečného období v životě ženy. Čas strávený společnou praxí vedenou pozorností a respektem k nově se rodícímu životu prohlubuje vztah mezi matkou a dítětem a pomáhá klidné adaptaci na ranou fázi mateřství. Na úrovni fyzické jóga v těhotenství pomáhá předejít bolestem zad nebo je zmírňuje, harmonizuje činnost jednotlivých orgánů, zlepšuje cirkulaci krve v pánvi i dolních končetinách, posiluje svaly pánevního dna, odstraňuje otoky rukou a nohou a pomáhá připravit ženu psychicky i fyzicky na porod.

Nabídka GrainSpace:

Na hodiny pro těhotné je možné chodit jednorázově, nebo lze koupit permanentku na 10 vstupů – dostanete 11. vstup zdarma a můžete “cestovat” mezi dopolední a odpolední lekcí zcela dle vašich potřeb.

  • pondělky od 10.30 s Evčou a
  • čtvrtky od 17.15 hod s Janičkou

Cena:

Hodiny po těhotné vedeme 75 minut, cena jedné lekce je 210 Kč.

Rezervace:

Min 3 hodiny před lekcí napište sms, že dorazíte.

Více info na:

Pro více informací pište na surikati@grainspace.cz nebo volejte na 420 777 179 307.

Další informace

Studio:GrainSpace
Instruktoři:
  • Jana Schneeweissová, Eva Dorňáková
Poznámka k ceně:platí se na místě, před začátkem lekce a V HOTOVOSTI (karty nepřijímáme)
210 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám