Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga pro těhotnéKurzy jógy

07.11.2012

Cvičení jógy v těhotenství protahuje a uvolňuje tělo jednoduchými a účinnými cviky a pomáhá tak do určité míry předejít obtížím, které jsou s těhotenstvím spojené. Žena je díky cvičení schopna udržet si fyzickou i psychickou svěžest během celého těhotenství. Navíc jí tento typ pohybové aktivity umožňuje plně si uvědomovat sebe jako budoucí maminku a vnímat miminko, které se v jejím těle vyvíjí. Když se naučí cítit ho v okamžicích relaxace a ztišení, pomůže jí to projít porodem více vědomě a méně násilně.

Cvičení je určeno ženám od samého začátku těhotenství, které cvičily jógu před otěhotněním a ve cvičení chtějí i nadále pokračovat, ale i těm, které se jógou ještě nikdy nezabývaly a v těhotenství by se rády věnovaly šetrné fyzické aktivitě. Při cvičení se setkávají ženy v různém stupni těhotenství, a mohou se tak vzájemně inspirovat a společně sdílet své prožitky z jiného stavu.

Každé setkání obsahuje cvičení fyzické (ásany) a dechové (pránájáma), relaxaci, koncentraci a meditaci. Ke cvičení je třeba vzít si pohodlný oděv, přikrývku nebo přehoz na přikrytí při relaxaci nebo meditaci.

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Zita
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám