Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga & powerjóga ON line kurzy Kurzy jógy

01.01.1970

Od 4.10. pro Vás připravila redakce časopisu JÓGA DNES novou sekci “DOMÁCÍ CVIČENÍ”, ve které budete moci pravidelně sledovat nová videa, číst zajímavosti a texty k Vašemu domácímu cvičení. Navíc, cvičitel Vašek Krejčík, pro Vás připravil 8 týdenní on-line kurz jógy a powerjógy, který se odstartuje pro přihlášené od 4.10.2010 na webu JÓGA DNES.

Naučte se cvičit jógu & powerjógu v klidu domova!

Přihlaste se do jóga & powerjóga ON line kurzů pro začátečníky s instruktorem Vaškem Krejčíkem. Časopis JÓGA DNES Vám přináší jedinečný 8 týdenní kurz, který Vás seznámí se základy jógy a jejím správným cvičením.

V neděli večer obdržíte detailní popis cvičebního týdne s novými pozicemi (foto a popis), trénink dechových technik, trénink centra těla a samozřejmě i celou cvičební lekcí. Cvičit budete 2x týdně s doporučeními v manuálu daného týdne a s videosekvencemi na webu. Celý kurz doprovází i praxe relaxací s vlastní mentální očistou každý den cca 15 minut.

Program lze libovolně poskládat během celého týdne tak, jak Vám vyhovuje a vždy ve čtvrtek při kontrolním dnu ho vyhodnotíte. Zároveň můžete diskutovat s Vaškem Krejčíkem na diskusním fóru on-line časopisu JÓGA DNES.

Tak neváhejte a začněte cvičit jógu a powerjógu právě teď a navíc ZDARMA! První základní kurz pro začátečníky se rozběhne na www.jogadnes.cz 4.10. Druhý kurz pro začátečníky startuje 1.11.2010.

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám