Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

JÓGA JAKO TERAPIE s Lenkou Oravcovou – INTRO

04.03.2018Ne 10:00 - 16:30

PRINCIPY ZDRAVÉHO POHYBU – VÍKENDOVÝ KURZ POD VEDNÍM LENKY ORAVCOVÉ , lektorky specializující se na fyzioterapii a zdravý pohyb, která své dlouholeté poznatky shrnula v knize Principy zdravého pohybu, kterou vydala na podzim roku 2016.

Pochopit principy zdravého pohybu, které jsou platné napříč všemi cvičebními styly, a uvidět jejich souvislost s nehmotnými úrovněmi člověka, je důležitým předpokladem pro to, aby bylo jógové cvičení skutečně prospěšné tělu i duši a mohlo fungovat jako prevence, případně i jako terapie. Pochopíme-li principy lidského pohybu, pochopíme zároveň rozdílnosti a záměry různých cvičebních stylů, ale nebudeme svázáni nějakou konkrétní metodou. Lenka nabízí ke sdílení své pochopení získané spojením jógy, jógové terapie a moderních fyzioterapeutických objevů a metod. Pro hlubší pochopení celé problematiky je vhodné se zúčastnit všech čtyřech částí, je však možno přijít pouze na vybranou část.

  1. ČÁST INTRO 4.3.2018 – Teoretický úvod a koncept integrální jógy – propojení pěti úrovní lidské individuality s osmi pilíři jógové praxe. Souvislosti mezi moderní integrální anatomií (tensegrita, fascie, svalové řetězce), vývojovou kineziologií (základní vzorce pohybu, řízení pohybu) a jógovou ásanou, pránájámou, bandhami, mudrami apod. Rozdíly mezi jógou a jógovou terapií.­

Další informace

Instruktoři:
Poznámka k akci:Možná přihláška na celý kurz nebo na jednotlivé semináře
Poznámka k ceně:5.890,-Kč - cena celého kurzu zahrnující celkem 4 jednodenní semináře
1 690 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám