Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

JÓGA PRO DĚTI ve věku 6 až 10 let – ukázková lekce

24.09.2019Út 15:30 - 16:30

JÓGA PRO DĚTI ve věku 6 až 10 let

Zařazujeme NOVĚ dvě lekce jógy pro děti – jedna pro děti ve věku od 6 do 8 let a druhá pro děti ve věku od 8 do 10 let.

UKÁZKOVÁ LEKCE v ÚTERÝ 24. září od 15:30 h.

Dětská jóga je zcela odlišná od jógy pro dospělé. Mezi nesčetné výhody, které pravidelné cvičení jógy přináší, patří uvolnění, protažení a posílení celého těla, vnitřní klid, celková vyrovnanost i snížení váhy.

V lekcích střídáme činnosti, kdy děti cvičí samostatně, ve dvojicích, nebo i celá skupina dohromady. Během cvičení  používáme různé pomůcky – například děti cvičí se svým oblíbeným plyšákem, trénují dýchaní pomocí pingpongových míčků, anebo provádějí cviky na  udržení rovných zad pomocí papírových origami.

Děti se učí soustředit a poznávat své tělo. Při relaxaci učíme děti odpoutat se od tabletů, mobilů, atd. a soustředit se pouze na jednu věc. Snažíme se rozvíjet dětskou fantazii a představivost.

Jóga je nesoutěživá, a tak rádi uvítáme všechny děti. Ty, které vykonávají jinou sportovní aktivitu, protože jóga je ideální kompenzací pro namáhané svaly. I ty, které z jakéhokoli důvodu žádný sport nedělají, protože jóga jejich tělu dodá pružnost a lepší držení těla. Je dobré, aby děti navštěvovaly lekce jógy pravidelně.

Nově cvičíme každé ÚTERÝ. Při přihlašování na lekci Jógy pro děti, vyberte hodinu podle věku přihlašovaného dítěte 6 – 8 let nebo 8 – 10 let.

Co s sebou?
– pohodlné oblečení
– jógamatku

Rezervujte svým dětem místo v “Rozvrhu lekcí” https://dumjogypribram.cz/#rozvrh-lekci nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177.

Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
  • Šárka Sedláčková


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám