Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga a tradiční čínská medicínaKurzy jógy

28.04. - 29.04.2018So 10:00 - Ne 17:30

Concept of natural elements

Další informace

Studio:
Instruktoři:
  • Dáša Vaďurová

Mílí příznivci jógy, sebepoznání a péče o zdraví.

Sen se zhmotnil a s obrovským nadšením si Vás dovolujeme pozvat na tento víkendový seminář.

Jedná se o v českých vodách unikátní projekt, o spojení smysluplné a léčivé, o propojení jógy, filozofie a praxe tradiční čínské medicíny.

 

Můžete se těšit na Yin jógu a jógovou terapii, práci s dechem a meditaci pod vedením Dáši Vaďurové a nabité teoreticko-zkušenostní vstupy úžasného terapeuta tradiční čínské medicíny Martina Dolejše.

 

Program: Celý víkend budeme praktikovat Yin Yogu, aneb akupunkturu bez jehel, a uzdravující Jógovou terapii. Prostřednictvím vědomého dechu se ponoříme hlouběji do nitra a životní energií budeme působit v místech s bolestí a napětím. Praxí zakusíme propojení dechu, těla a pohybu a také o vědomou koncentraci. Meditační praxe povede k vědomí těla, ustanovení klidu a zostřené pozornosti.

Budeme zažívat 5prvků ve všech svých formách a budeme pracovat s energií nejen v nás, ale i kolem nás, která nás nasměruje směrem do sebe a poznání sebe sama a pokusíme se rozbít své hranice.

 

Kdy: sobota a neděle 28.-29. dubna 2018 (10:00 – 17:30)

Kde: Jógacentrum Velehradská 21, Praha 3

Cena: 2.500 Kč

Kontakt a přihlášení: yinyangyogovna@gmail.com

Lektoři:

Dáša Vaďurová : Instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka. Dáša chápe jógu jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Představí Vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe.

 

Martin Dolejš : Terapeut tradiční čínské medicíny, fyzioterapeut. Martin používá ve své praxi teorii 5ti prvků a to nejen po stránce akupunktury (aku 5ti přehrad, taoistickou akupunkturu), ale i po stránce dotykové terapie (technik Tui-Ny masáží), východní psychologie a pohybové terapie (Qi-gongu). Celý svět vnímá jako projekci 5ti prvků, kterou lze aplikovat na vše kolem sebe, a která nám pomáhá ke spojení s věčnou Jednotou – Dao (Tao).Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám