Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga a ajurvédaKurzy jógy

06.04.2014

Zkušená praktikantka jógy a ajurvédy Andrea Nilsen připravila kurz, ve kterém propojuje léčivé aspekty jógy a ajurvédy. Lekce budou tématicky zaměřené, dozvíte se o blahodárných účincích jednotlivých ásán a jejich vlivu na tělesné i mentální zdraví.

“Život plyne jak voda”, říká text jedné české písně. Podle Ayurvédy je tok jeden ze základních faktorů našeho bytí. Ve svém životě často cítíme, že náš vnitřní tok-rytmus, je v nesouladu s venkovním světem. Objevují se překážky, dostáváme se do pozic, ve kterých nám není dobře. Uvnitř cítíme a vnímáme své touhy a potřeby a navenek fungujeme jinak. Objevuje se nespokojenost, podrážděnost, chronická únava. Žijeme v konfliktu sami se sebou, ztrácíme pevnou půdu pod nohama a svět kolem nás nám připadá nestabilní.

Na tomto kurzu se naučíte jak vnímat svůj vnitřní tok, svoji stabilitu, jak se úspěšněji vracet do svého středu během složitých situací. Praktikovat budeme v pomalém rytmu, kdy dech bude průvodcem pohybu těla. Zaměření bude na pomalé uvolnění a zklidnění těla, pozorování vlatního dechu a emocí, které
budou vyplouvat z hloubky našeho nitra. Zamyslíme se nad důležitostí propojení fyzické, psychické a duchovní stránky našeho bytí. Ásány vám dají prostor a čas k harmonizaci celé bytosti a radost z pohybu a pouhého bytí. Kurz je vhodný pro začátečníky, středně pokročilé všech věkových a váhových kategorií.

Další informace

    Kontaktní informace:

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám