Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz Jin jógyKurzy jógy

20.01. - 30.03.2016St 19:35 - St 21:05

Kurz 10 lekcí jedinečného cvičení, které kombinuje zázračné účinky čínské medicíny a jógy.

Jin jóga je vhodná pro všechny z vás kdo chcete zlepšit vaši ohebnost, odstranit stres a napětí, vyvážit aktivní sport klidným protažením, nebo se jen ponořit do hloubky přirozeného klidu.

Je účinná pro uvolnění stresů a odstranění bolestí hlavy. Protahuje šlachy, udržuje pružnost vašich kloubů a páteře. Pozitivně působí na jednotlivé orgány pomocí meridiánových cest v těle. Celkově obnovuje vaši přirozenou životní energii.

Jin je klidná měsíční strana jin-jang rovnováhy. Tento taoistický styl vede k dlouhověkému životu v plném zdraví.

Program:

Jedná se o sestavu ásan (pozic) v sedě/leže, ve kterých je možné uvolnit veškeré svalstvo. V úplném uvolnění dochází k protažení šlach, vazů a prokrvení kloubů. Práce s dechem, gravitací a vlastní váhou těla umožňuje prohloubit pozice a opravdu se protáhnout. Pozice také posilují imunitní systém, odstraňují stresy, přináší pocity klidu a nově získané lehkosti.

V kurzu se naučíte základní sestavy jin jógy. Každá hodina bude sestavena na uvolnění určité části těla. Z každé hodiny si odnesete doplňující vytištěné informace ke konceptu jin jógy a jejich účinků. Naučíte se také několik základních pranajamických (dechových) cvičení a jednu ze základních meditačních technik.

Více ZDE

Další informace

Studio:Dům jógy Anděl (5)
Instruktoři:
  • Šárka Soudková
2 200 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám