Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jemně dynamická jóga – pravidelné lekceKurzy jógy

22.09. - 12.01.2017Čt 19:30 - Čt 21:00

Z hlediska typu vhodného pro charakter osobnosti jsem na cestě rádžajógy. Tu a tam doplněné špetkou bhaktijógy a mantrajógy.

Z pohledu praxe, která je vidět zvenčí, se věnuji zpravidla józe jemně dynamické, která má blízko k Vinyáse, či Jivamukti józe, které již dlouho praktikuji, nicméně mé podrobné studium vycházelo z tradiční hathajógy z tradice oblasti Bihár v Indii, tedy najdete u mne to nejlepší ve funkčním komplexním systému. Uplatňuji jemné metody jógové terapie, pracuji s psychosomatikou a skrze ovlivňování postojů k situacím podporuji zlepšování zdravotního stavu.

Lekce přizpůsobuji vždy aktuálním podmínkám. Záleží na počasí, na úrovni energie, zda se nám podaří momentální slabost rozproudit, či bude ten den přínosnější lehce zpomalit, zda jsme ten den více línou pandou či zběsilým černým rytířem.

Praxi na mé lekci si do velké míry regulujete sami za pomoci variant pozic vhodných pro Vaši úroveň a daný okamžik. Snažím se vždy extrémní stavy vyladit, dostat Vás do rovnováhy. Komunikujeme spolu (i beze slov). Na své studenty se ladím jako hudební nástroj před koncertem, dovedu je cítit a mám dar se vcítit do toku dne, lidí, místnosti. Pokaždé Vás  čeká počáteční a závěrečná relaxace, přípravné cviky, praxe ásán (pozic), a některé další prvky obměňujeme, někdy zařadíme krátkou pránajámu (práce s energií), meditaci, mantry, mudry, partnerskou jógu, a další.

Další informace

Studio:Karma Yoga (5)
Instruktoři:
220 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám