Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jarní jógové rozjímání

20.05.2017So 9:00 - 12:30

Možná vás napadají otázky: co je vlastně jóga? Je to fyzické cvičení? Nebo je jejím smyslem něco jiného? Na tomto semináři si budeme zodpovídat právě tyto otázky, budeme o nich debatovat, nezůstaneme u “abstraktni filozofie”, ale přeneseme hlavní principy jógy do každodenního života.

Kromě povídání si také zacvičíme během lekce jemné jógy, přičemž se budeme snažit vnést základní principy jógy do způsobu provádění a prožívání jógových pozic, takže rozhodně nepůjde o “pouhé cvičení”:-).

Velkou část semináře budeme věnovat tzv. rádžajóze (královské stezce/osmistupňové stezce jógy), budeme zkoušet různé dechové techniky, meditační techniky (s možností praxe kdykoli během dne).

Věřím, že Vás mnohá témata a informace z tohoto semináře v různých ohledech inspirují a třeba Vás posunou blíže k poznání sebe sama, k opravdové vniřní spokojenosti a klidu, zkrátka o kousek dál na Vaší (jógové) cestě:-).

NA PŮJČENÍ PRO VŠECHNY: podložky na jógu, deky, knihy nejen o józe

PRO KOHO JE SEMINÁŘ VHODNÝ: pro všechny, kteří se zajímají o jógu v tom pravém slova smyslu a chtějí se jí věnovat více do hloubky. Seminář je vhodný i pro úplné začátečníky, těhotné, ženy po porodu atd (lekce bude přizpůsobena individuálním rozdílům mezi přítomnými)

81

Další informace

Studio:Jóga Eva (1)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:NUTNÁ REZERVACE na efilipkova@seznam.cz nebo na 608 050449


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám