Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Iyengar yoga v rámci Reebok Yoga Sensation

21.06.2015Ne 12:00 - 12:50

Síla jógy, její klid a hluboká radost zasáhne každého, kdo přijde v neděli 21. června do O2 areny na Reebok Yoga Sensation.

Na jednom místě poznáte to nejlepší ze světové jógy, zažijete unikátní spojení různých stylů, instruktorů, tradice a moderního vnímání jógy. Již druhý ročník úspěšného festivalu jógy pořádá Reebok v rámci své kampaně Be More Human. Jejím posláním je inspirovat lidi ke sportu a k aktivnímu životnímu stylu. Díky odhodlání překonávat sami sebe se stáváme nejen lepšími sportovci, ale hlavně lepšími lidmi. Fyzická aktivita totiž pomáhá zlepšovat naše tělo, mysl i duši. Rovnováhu těchto tří aspektů člověka pak představují tři strany symbolu delta v novém logu firmy Reebok.

Chcete se naučit správnému nastavení těla v pozicích? Oceníte přesné a srozumitelné instrukce? Rádi byste si dali do těla?

Čeká vás dynamická sekvence stojných pozic, při které se s Helenou pěkně zapotíte, a která vás důkladně připraví na sérii lehčích záklonů, při kterých otevřete hrudník a uvolníte nahromaděný stres.

Stojné pozice posilují svaly nohou, klouby a zvyšují pružnost páteře. Záklony stimulují centrální nervovou soustavu, zlepšují naši schopnost odolávat stresu a nabíjejí energií.

Díky detailnímu slovnímu vedení a asistencím budou pozice zvládnutelné pro každého, kdo přijde s otevřenou myslí a bude vnímavý k vlastnímu tělu.

Iyengar jóga je spojena se jménem B.K.S. Iyengara. Jedná se o směr jógy, který je známý a oblíbený pro své zaměření na detail a precizní nastavení pozice (ásany). Cílem je naučit praktikujícího uvědomit si své tělo a jeho správné nastavení v jednotlivých pozicích.

Velká pozornost je věnována rukám a nohám, jejich správnému nastavení v kloubech a s tím úzce souvisejícím přirozeným postavením páteře. Dalším specifickým rysem Iyengar jógy je logická návaznost pozic (sekvence). Ta umožňuje i podporuje pokrok v získávání síly, pružnosti a koncentrace. Učitel Iyengar jógy je známý obsáhlým verbálním vedením a manuálním nastavení a korekcí pozic studentů. Pravidelné cvičení Iyengar jógy přináší množství pozitivní energie a zlepšení fyzické i psychické rovnováhy. Pomáhá rozvíjet koordinaci pohybů, vede k uvědomění si vlastního těla, posiluje nejdůležitější svalové partie a tím přináší úlevu vašim kloubům a páteři.

 

Další informace

Studio:O2 aréna
Instruktoři:
Poznámka k ceně:Celodenní vstupenka na Reebok Yoga Sensation stojí pouze 590 Kč a k dostání je od 30. 3. 2015 v síti Ticketportal. Zakoupením vstupenky účastník automaticky získává podložku jako dárek, kterou obdrží v místě konání v den akce.
590 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám