Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Iyengar jóga – balanční pozice s Barbarou Queirolo

03.10.2015So 10:00 - 17:00

Přijměte mentální výzvu balančních pozic a nechte se zasvětit do jejich tajů na jednodenním podzimním workshopu s italskou lektorkou žijící v Holandsku!

Lektorka

Barbara Queirolo
Barbara je certifikovanou lektorkou Iyengar jógy na úrovni Intermediate Senior I.
Její první setkání s jógou bylo na začátku 90. let. Pracovala v Londýně a choreograf jí řekl, ať se postaví na hlavu. Nikdy před tím nic podobného nedělala, a tak dostala manuál jógy, aby cvičila doma. Pamatuje si, jak tu knihu přes noc celou přečetla a vyzkoušela všechny pozice, které v ní byly! Co jí úplně nadchlo, byla filosofie. Byla totiž úplně jiná, než cokoliv co předtím slyšela nebo studovala ve škole. Bylo to něco, co vždy věděla, ale neměla pro to slova.
Po té co opustila svět tance, zcela se oddala józe a zakotvila v Amsterdamu, kde v roce 2004 dokončila úvodní výcvik na učitele Iyengar jógy. Na Iyengar józe se jí líbí, že to je opravdu “subjektivní věda” díky její metodologii a přesnosti. Je jemná a postupná ale zároveň neúprosná. Člověk konfrontuje sama sebe ve všech realitách: otevřte oči, pracujte nohama, levá čéška se opravdu nezdvihá! Člověk se zapojí do procesu seberealizace, kde přesnost v provedení asány není sama o sobě cílem ale nástrojem. Mysl není rozptýlená, tělo je plně živé a kdo si myslíme, že jsme …. zcela mizí!
Barbara každý týden učí lekce v B.K.S. Iyengar Yoga Institutu v Amsterdamu, kde také vede měsíčně workshopy (viz www.iyengaryogaamsterdam.com). Pravidelně pořádá workshopy i v italském Miláně (viz www.yogastudiomilano.it). Lektorka bude hovořit anglicky, překlad je zajištěn.

 

Další informace

Studio:Iyengar Yoga Institut Praha (1)
Podmínky rezervace:Rezervace je možná emailem info@yogajoga.cz, tel.: 775 237 930, či na recepci studia. Platba je možná hotově či bankovním převodem. Tato rezervace je závazná a platba je nevratná. Min. počet je 10 osob, pokud nebude minimální počet naplněn, workshop bude zrušen. Změny vyhrazeny.
Poznámka k ceně:9:30-12:30 (3h) = 44 EUR | 14:00-16:00 (2h) = 30 EUR
64 
Zpět na vyhledávání

10:00-13:00 a 15:00-17:00

Poznámka: workshop je vhodný pro studenty, kteří umí stoj na rukách, Sirsasanu (stoj na hlavě u zdi), Sarvangasanu (stoj na ramenou).Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám