Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Interaktivní přednáška s indickým mnichem na téma Jóga & Dharma

23.07.2015Čt 19:30 - 21:30

Dharma je individuální vnitřní zákon, při jehož následování se náš individuální život dostává do souladu s přírodními zákony a univerzální podstatou bytí.

Zveme Vás na zajímavou přednášku indického mnicha (sanjásina) Ritodgaty, který se již více jak 30 let věnuje praktikování jógy a meditace. Přednáška bude probíhat formou tzv. talku. Ritodgata pronese úvodní slovo a pak bude hlavně rozsáhle odpovídat na otázky přítomných.

Maitri Ritódgata pochází z jižní Indie. Je žákem indického duchovního mistra Šrí Tatháty, v jehož ášramu žil a pod jehož vedením praktikoval do roku 2006. Ritodgata mimo jógu a meditace učí také principy a zákony Dharmy – živé moudrosti – pochopení smyslu přírody a stvoření. V současnosti žije se třemi dalšími mnichy v menším ášramu na odlehlém místě v Kerale. Ritódgata boří představu o vážných a zamlklých mniších a je znám svou veselou, srdečnou povahou a vytříbeným smyslem pro humor. Díky své osobní praxi i mimořádné schopnosti vhledu dokáže do hloubky osvětlit principy jógy a ukázat, jak lze spojit aktivní život s jógovou a duchovní praxí.

ritodgata_3

Další informace

Studio:Iyengar Yoga Institut Praha (1)
Instruktoři:
  • Maitri Ritodgata
Poznámka k akci:Tlumočník - Mikoláš Bělík
Poznámka k ceně:Vstupné dobrovolné – doporučené – 200 Kč (výtěžek bude věnován na zvelebení ašrámu Šánti Dham). Platba je možná pouze hotově.
200 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám