Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Intenzivní ranní ashtangaKurzy jógy

13.01.2014

Připravili jsme pro vás 10ti týdenní intenzivní kurz ashtanga jógy. Budeme se scházet třikrát týdně ráno (pondělí, středa, pátek). Kurz je vhodný pro ty, kdo mají chuť zařadit jógu na pravidelné bázi do svého každodenního života a chtějí cestou pravidelného cvičení posunout a prohloubit svou jógovou praxi.

Ashtanga jóga patří mezi fyzicky náročnější dynamické směry jógy, typická je pro ní plynulost a krátké výdrže v pozicích. Díky principům ashtanga jógy jsou tyto výdrže (na 5 dechů) dostatečné k tomu, aby jógové pozice měly kladný účinek na celý organismus.

Ashtanga jóga je ucelený jógový systém, který je postavený na sériích ásán – v tomto kurzu budeme praktikovat první sérii (joga čikitsa, jógová terapie), která je zaměřená na odstranění páteřních bloků a rozvoj tělesné síly a pružnosti. Ashtanga jóga vede k dosažení tělesné rovnováhy a vnímavosti k vlastnímu tělu.

První série sice nese název jógová terapie a je velmi účinná pro zlepšení celkového tělesného stavu, není ale určená pro nápravu komplikovanějších chronických ani akutních obtíží pohybového aparátu.

Další informace

    Kontaktní informace:

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám