Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Instruktor zdravotní tělesné výchovy (specializace Jóga pro zdravá záda)Kurzy pro instruktory

07.05. - 21.10.2017

Instruktor zdravotní tělesné výchovy je rekvalifikační vzdělávací program akreditovaný MŠMT a je určený všem instruktorům, kteří chtějí pracovat na změně nesprávných pohybových návyků svých klientů.

Odborný garant: MUDr. Aneta Králová

Charakteristika

Instruktor zdravotní tělesné výchovy se může stát kvalitním poradcem v mnoha wellness, fitness a jógových centrech jako kvalifikovaný odborník pro prevenci civilizačních nemocí a instruktor pomalých forem cvičení.

Ucelený vzdělávací program je zaměřený na vymezení práce se specifickými skupinami klientů se zdravotním omezením a cvičení lidí s onemocněními v rámci metabolického syndromu (vysoký krevní tlak, diabetes II. typu, obezita).

Vychází z nejnovějších poznatků v oblasti fyzioterapie, jógy, pilates, funkčního cvičení, lékařství a výživy.

Velký důraz je kladen na zvládnutí efektivního zapojení středu těla (hlubokého stabilizačního svalového systému páteře) do pohybových vzorců pomalých forem cvičení, techniku správného dýchání a jeho rozvoj pro zlepšení zdraví a nápravu nevhodných stereotypů držení těla.

Problémem současné doby je nadbytek stresu, proto se vzdělávací program věnuje i relaxačním technikám pro zlepšení koncentrace a relaxace na odborných a praktických fyziologických podkladech. Součástí základního vzdělávacího programu je i výuka zdravé výživy a jejího vlivu na celkový zdravotní stav.

Účastník základního vzdělávacího programu je vzdělávaný odborníky v oblasti fyzioterapie, jógy, pilates, sportovního tréninku, lékařství a výživy na základě mnohaletých zkušeností a nejnovějších poznatků v těchto oblastech.

Další informace

Studio:Energy Studio – Heaven (0)
Instruktoři:
16 850 
Zpět na vyhledávání
I. odborný výukový prodloužený víkend 07. 05. – 10. 05. 2015
všeobecná část 14. 05. – 17. 05. 2015
II. odborný výukový prodloužený víkend 21. 05. – 24. 05. 2015
III. odborný výukový víkend 19. 06. – 21. 06. 2015


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám