Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

INSTRUKTOR JÓGY – VZDĚLÁVACÍ PROGRAM AKREDITOVANÝ MŠMT ČR    Kurzy pro instruktory

05.03. - 20.06.2021Pá 15:00 - Ne 19:00

NOVINKA – SPECIÁLNÍ ZAMĚŘENÍ: JÓGA A JÓGOVÁ TERAPIE POD VEDENÍM LENKY ORAVCOVÉ

ZAHÁJENÍ JIŽ V PÁTEK 5.3.2021 – ONLINE !!!

Cílem vzdělávacího programu Instruktor jógy je spojit znalosti z oblastí anatomie, fyziologie, psychologie, pedagogiky, výživy a hygieny se základy jógy, speciálními dechovými a relaxačními technikami a základy zdravého pohybu.

Kurz účastníkům poskytuje především poznatky a dovednosti z oblasti hathajógy, jógové terapie a power yogy, ale i z dalších současných směrů (ashtanga vinyasa yoga, jin yoga, hormonální jóga …).

Během kurzu získáte potřebné teoretické znalosti i praktické zkušenosti, které vás připraví na vedení lekcí jógy pro klienty s různou úrovní pokročilosti, věku, kondice a zdravotního v rámci skupinových lekcí, ale získáte i základní znalosti,

jak sestavit lekce pro individuální klienty. Z důvodu epidemiologických opatření bude výuka probíhat částečně  online a prezenčně ( případně open air).

Kurz je výrazně obohacen o semináře jógové terapie, vycházející ze spojení tradiční jógy a moderních fyzioterapeutických směrů (vývojová kineziologie,rolfing) v souladu s principy zdravého pohybu pod vedením pražské lektorky Lenky Oravcové, která směrovala svou dlouholetou aktivitu ke hlubokému studiu zdravých principů fungování lidského těla s důrazem na zdravotní aspekty ásan a své dlouholeté poznatky i zkušenosti shrnula v knize Principy zdravého pohybu.

Další informace

Instruktoři:
Poznámka k akci:Zahájení již tento pátek - ONLINE
18 990 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám