Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hormonální jógová terapie pro ŽENY – VÍKENDOVÝ KURZ s Lindou Lacinovou

13.06. - 14.06.2020So 9:00 - Ne 15:00

Úžasný energií nabitý víkendový kurz (sobota a neděle) Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues, během kterého se naučíte celou sestavu HJT, antistresové techniky a dozvíte se mnoho užitečných informaci!

Přijďte se naučit celou sestavu Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues! Během jednoho víkendu se seznámíte se základními ásanami této úžasné metody vytvořené speciálně pro ženy trpící hormonální nerovnováhou a problémy s ní spojenými. Dále na vás čekají skvělé techniky proti stresu a řízená jóga nidra!

HJT pomáhá zejména při menopauze a projevech spojených s ní, PMS, polycystických vaječnících, problémy s otěhotněním, sníženou funkcí štítné žlázy a mnoha dalšími problémy způsobenými hormonální nerovnováhou. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lektorka: Mgr. Linda Lacinová

Kde: Janáčkova konzervatoř v Ostravě – velký baletní sál

Kdy:  sobota od 9:00 do 17:00 a neděle od 9:00 do 15:00

Co s sebou: pohodlné oblečení, cvičební pomůcky jsou k zapůjčení po předchozí domluvě, lehké občerstvení během dne, pitný režim!

Přihláška ZDE je platná až po zaplacení kurzu! V případě, že se na seminář nemůžete dostavit, je možné za sebe poslat náhradnici. Absolvování tohoto semináře neopravňuje sestavu vyučovat dále! Změny v termínech vyhrazeny.

Účastnice víkendového semináře si s sebou odnesou materiály zdarma ke cvičení doma. Není povoleno si pořizovat vlastní nahrávky či fotografie. Po absolvování semináře budete schopné sestavu samostatně cvičit. Je vhodné ji cvičit minimálně 3x týdně, ideálně každý den 🙂

Těším se na Vás!

Další informace

Instruktoři:
Podmínky rezervace:Nutná rezervace zde: www.hormonalnijogaostrava.cz/kurzy
Poznámka k ceně:možnost uplatnit doklad na pojišťovně
2 790 
Zpět na vyhledávání

Víkendový kurz probíhá v sobotu od 9:00 do 17:00 s cca hodinovou pauzou na oběd. Neděle je pak s 30ti minutovou pauzou na oběd od 9:00 do 15:00.

Během celého víkendu se naučíte celou sestavu HJT pro ženy dle Dinah Rodrigues a zacvičíte si ji celkem 4x! Nebudou chybět rovněž antistresové a pranajamické techniky z HJT, mnoho zajímavých informací z oblasti fungování hormonálního systému i jógy.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám