Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hormonální jógová terapie – kurzKurzy jógy

21.10. - 22.10.2017So 9:30 - Ne 12:30

Naučte se sestavu hormonální jógové terapie podle brazilské psycholožky Dinah Rodrigues a
* zachovejte si tělesné a duševní zdraví, krásu a vitalitu
* předejděte bolestivé a nepravidelné menstruaci a PMS
* připravte se na početí miminka
* zabraňte padání vlasů, akné, lámavosti nehtů a suché pokožce
* odstraňte návaly, nespavost, podrážděnost, emocionální nestabilitu, snížení paměti, migrény, osteoporózu či inkontinenci

Kromě odstranění výše zmíněných nežádoucích symptomů Hormonální jógové terapie podpoří Váš celkový zdravotní stav, zvýší pružnost těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, vylepší tvar postavy i stav pleti, zvýší imunitu a napomůže omlazení těla i mysli.

Kontraindikace – těhotenství, pokročilá endometrióza, onkologická onemocnění, krátce po operacích, pokročilá osteoporóza, kdy hrozí zlomenina kosti, zvýšená funkce štítné žlázy, zánět vnitřního ucha, srdeční potíže nebo o operaci srdce, po hysterektomii, velký myom. V případě kontraindikací Hormonální jógové terapie prosím konzultujte Váš stav předem s lektorkou Michaelou Zouharovou na tel. č. 605 234 705. V některých případech lze sestavu pro daný případ upravit.

Cviky jsou jednoduché a mohou je cvičit i ženy bez předchozích zkušeností s jógou. Celou sestavu se můžete naučit na semináři a pak cvičit samy doma s pomocí materiálů, které na kurzu dostanete. Součástí výuky jsou i doporučené cviky proti stresu.

Další informace

Poznámka k akci:sobota 9:30 - 17:30, neděle 9:30 - 12:30


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám