Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hormonální jógaKurzy jógy

03.10. - 28.11.2017Út 16:45 - Út 18:00

KDY: Úterý 3.10. – 28. 11. 2017 | 16.45 – 18.00 hod (9 lekcí * 75 min)
KDE: Yoga Karlín
CENA: 2 800 Kč (s kartami Multisport či ActivePass 1 800 Kč – je třeba použít kartu na každé lekci)
KONTAKT: info@yogakarlin.cz; +420 223 005 595
http://yogakarlin.cz/portfolios/hormonalni-joga/

Informace o kurzu:

Srdečně vás zveme na podzimní dvouměsíční kurz Hormonální jógy pro ženy. Hormonální jóga dle Dinah Rodrigues patří do oblasti jógových terapií s pozitivním přístupem ke zmírňování potíží souvisejících s hormonální nerovnováhou. Jedná se
o terapeutickou metodu, která pomáhá harmonizovat hormonální systém.
Jedná se o sestavu jógových cviků, které jsou doplněné o intenzivní dechové techniky. Je to sestava dynamická, složená ze cviků stimulujících žlázy s vnitřní sekrecí, a rehabilitačních cviků, které jsou zaměřené na odstranění bloků v oblasti celého pohybového aparátu.
Sestava působí na všech úrovních: fyzické, emoční, mentální a duchovní. Součástí sestavy je harmonizace energie a čaker, která má psychosomatické účinky, pomáhá tedy odstraňovat fyzické problémy, které vznikly na úrovni psychiky.
Na každé lekci se naučíme část sestavy a několik cviků proti stresu, na dalších lekcích znovu vše opakujeme. Již po první lekci budete moci cvičit doma, poslední lekce je opakovací. Sestava je účinná jako celek, nemělo by se měnit pořadí cviků, ani by se neměly jednotlivé cviky provádět samostatně. Pro „oprášení“ či dopilování sestavy je možné navštívit opakovací lekce, které budou následovat po skončení kurzu.
Výukové materiály pro cvičení obdržíte zdarma v průběhu kurzu. S sebou potřebujete pohodlné oblečení a tužku na poznámky. Podložka Vám bude zapůjčena na místě, nebo si přineste jógamatku vlastní.
Hormonální jóga pomáhá při následujících problémech: menopauze, předčasné menopauze, cystách na vaječnících, premenstruačním syndromu, ztrátě menstruace a ovulace, polycystických vaječnících, depresi, inkontinenci, syndromu karpálního tunelu, osteoporóze, nespavosti a dalších potížích způsobených hormonální nerovnováhou.

Kdy není doporučeno cvičit hormonální jógu :
V těhotenství, během menstruace, při hormonálně (estrogenem) podmíněné rakovině prsu, při akutní endometrióze, při velkých myomech v děloze, při zánětu v břišní dutině, při silné osteoporóze, při akutních či závažných kardiovaskulárních onemocněních a po operaci srdce, během prvních tří měsíců po operaci v oblasti břišní dutiny, při závažných depresích vyžadujících léčbu.

O lektorce – Radka Koláčná

Jóga Radce vstoupila do života již před 14 lety. Zpočátku pro ni byla především prostředkem pro zlepšení fyzického zdraví, postupně objevila i její další rozměry: pozitivní vliv na psychiku, umění relaxovat, duchovní rozměr. Základní lektorský kurz Radka absolvovala v roce 2009 v Praze. Individuální jógovou terapii později studovala v jižní Indii u učitele Sajiho. Ta se zaměřuje především na prevenci civilizačních chorob a rovněž pomáhá s léčením projevů těchto onemocnění. Meditaci a práci s myslí poznávala v severní Indii v Z Meditation centru. Sestavu Hormonální jógové terapie se Radka naučila v roce 2016 pod vedením brazilské lektorky Dinah Rodrigues.

PŘIHLAŠTE SE
Pro účast, prosím, vyplňte online přihlašovací formulář: https://goo.gl/forms/sPMYxkAX1UtYshHH3

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Instruktoři:
  • Radka Koláčná
Podmínky rezervace:Vyplněním formuláře https://goo.gl/forms/sPMYxkAX1UtYshHH3 se nezávazně přihlásíte k účasti na kurzu. Vaše místo bude rezervováno po zaplacení ceny kurzu na náš účet nebo na recepci Yoga Karlín. Číslo účtu a instrukce obdržíte e-mailem po vyplnění online přihlášky. Přihlašovat se a platit můžete také na recepci. Storno možné do 14 dnů před začátkem.
Poznámka k ceně:S kartami Multisport či ActivePass 1 800 Kč – je třeba použít kartu na každé lekci.
2 800 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám