Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hatha jóga – podzimní kurz pro začátečníky a mírně pokročiléKurzy jógy

23.09. - 16.12.2015St 18:45 - St 19:45

Kurz je určený pro ty, kteří chtějí začít s jógou nebo prohloubit své zkušenosti systematickým způsobem. To umožňuje právě kurz a plynule a logicky na sebe navazující lekce.

Na lekcích jógy s Ivou se skrze vnímání každého nádechu a výdechu postupně – přes uvolnění těla, mysli a dechu – vydáte na cestu do svého nitra, za poznáním sebe sama. Obsahem každé lekce tohoto kurzu budou uvolňovací cviky, které tělo uvolní a (před)připraví na provádění ásan. Plynule, na vlně svého dechu, proplujeme k technikám pránájámy (dechové techniky), jejichž prostřednictvím budeme pracovat s energií (pránou), kterou v závěru příjemně kultivujeme skrze blahodárnou relaxaci těla a mysli. Vítáni jsou všichni – kurz je určen pro začátečníky i pokročilejší cvičící.

Kurz vede: Iva A. Fričarová, zkušená a certifikovaná lektorka Hatha jógy, studia v Indii

Další informace

Studio:Yogazone (8)
Instruktoři:
  • Iva A. Fričarová
Podmínky rezervace:Emailem na zuzskaS@seznam.cz (do zprávy napište KURZ HATHA JÓGA 2015) a zasláním 50% z celkové částky na účet 7243157004/2700. ( do zprávy pro příjemce prosím napište své jméno + kurz hatha jóga). Zbývající část je pak možné uhradit hotově na recepci studia při první lekci. S vaší účastí počítáme v momentě, kdy se přihlásíte a zároveň kurz uhradíte. Kurzovné není vratné za žádných podmínek (a to ani v případě nemoci). Zmeškané lekce (max.2) je možné nahradit vstupem na jakoukoliv veřejnou lekci jógy. V případě volných míst možnost drop in: vstup na jednotlivé lekce - rezervace na www. yogazone.cz/rozvrh/
Poznámka k ceně:pro studenty a 55+ cena 1620,-
1 740 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám