Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hatha jóga s energií čaker – cesta osobního rozvojeKurzy jógy

01.07. - 29.07.2015St 18:00 - St 19:20

Kurz tradiční čakrové hatha jógy vycházející z tantrických principů je určen pro všechny, které zajímá propojení tělo-mysl-emoce a naše vnitřní energie. Vítání jsou nejen ti, chtějí zpestřit či prohloubit svou jógovou praxi, ale i ti, kteří třeba s jógou teprve začínají. Lekce jsou jemné, orientované více na náš vnitřní svět. Tantra v překladu znamená technický přístup a v jógovém případě to znamená, že budeme pracovat s naším energetickým systémem, myslí a emocemi. Pokud to zní příliš technicky, vězte, že rozvodové energetické kanálky v našem těle, kterých je tam zhruba 72 000 si zaslouží kvalitní údržbu a tu jim právě praxí tantrické jógy vědomě dopřejme.

Lekce jsou tématické: skrz práci s tělem, myslí a čakrami se budeme v některých lekcích a pozicích propojovat se zemí, v jiných budeme pozorovat, jak se v našem těle tvoří sebevědomí či odvaha, v dalších se ladit na vlastní intuici nebo schopnost sdílet lásku s druhými a cítit ji i sami k sobě. Praxi okořeníme i tématickými hudebními meditacemi a zakončíme závěrečnou relaxací. Příležitostně využijeme i oblíbenou relaxační techniku Yoga Nidra, která navozuje hluboké uvolnění těla i mysli.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Dagmar Volfová
Poznámka k akci:Kurzy se budou konat buďto středy 18:00 - 19:20 ( 1.7. - 29.7. ) anebo čtvrtky 10:00 - 11:30 (2.7. - 30.7.)
900 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám