evolution jaro 2023
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hatha jóga dle BKS Iyengara na AnděluOtevřené lekce jógy

02.07.2015Čt 17:30 - 19:00

Iyengar jóga je jednou z forem Hatha yogy, přináší však do této disciplíny řadu nových poznatků.

  • Komplexní přístup, který obsahuje fyzickou, mentální, emocionální a duchovní transformaci.
  • Systematický, logicky uspořádaný průběh lekce umožní rozvíjet schopnost studentů jak v rámci hodiny, tak od lekce k lekci. Používají se pomůcky jako jsou deky, bloky, pásky, podhlavníky a každý si tak může nastavit pozici pro své individuální potřeby.
  • Vysoce propracovaná metodika výuky, včetně přesného použití jazyka, demonstrace a výuka specifických detailů v pózách, individuální opravy a nastavení studentů.
  • Kompletní integrace jógové filozofie (8 stupňů jógy) s praktickými ásanami.

Další informace

Studio:Yogazone (8)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Na lekci se přihlašujete prostřednictvím online systému na www.yogazone.cz/rozvrh. Zrušení vlastní rezervace je možné do 3 hodinového intervalu před začátkem lekce. Přihlášením automaticky souhlasíte s podmínkami studia Yogazone. V případě nulového počtu klientů přihlášených na lekci, bude hodina zrušena . Pro klienty: Prosím choďte na lekce včas, studio je malé a bez recepční. V momentě, kdy už lektor začne učit, nebude lekci přerušovat, aby Vám otevřel. Do budovy se už tedy nedostanete. Lektor bude na recepci vždy na recepci 15 minut před začátkem hodiny. Pokud jste na hodinu přihlášeni a nedorazíte, bude Vám účtována plná částka za lekci, jako kdybyste se dostavili.
Poznámka k ceně:studenti, 55+ 170,- možnost zakoupení permanetky na 5 či 10 lekcí
190 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám