Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hands on assistance v jógových pozicích (nejen pro učitele jógy)

06.05. - 07.05.2017So 9:00 - Ne 15:00

Asistence v jógových pozicích (ásanách) jsou velmi efektivní způsob, jak pomoci praktikantům jógy pochopit principy pozic a posunout tak svou ásanovou praxi. Asistencí také můžeme dopřát hlubší prožitek z pozice a v neposlední řadě pomohou zabránit praktikantům si „nesprávnou“ technikou provedení ásan ublížit. Na tomto semináři se budeme věnovat obecným zásadám asistencí, principům a technice provádění pozic. Ukážeme si asistence u pozic pozdravů slunci, stojných pozic, pozic vsedě i vleže (předklony i záklony) a ve zkratce i pozic obrácených. To vše se také sami na sobě vzájemně vyzkoušíte.


O LEKTORCE:
Lucie Formanová

Jako malou holku mě můj děda učil stát na hlavě a říkal, že to je jóga. Bylo to zábavné, ale časem jsem na to zapomněla. Když mi bylo něco po dvacítce začala jsem s lezením a za pár let mě nadchlo chození po slacklině. Tyhle dvě disciplíny si přímo říkají o strečink a hledání rovnováhy – a tak se ke mě jóga zase vrátila. Ještě pár let mi trvalo, než jsem zjistila, že tyto moje koníčky mi byly prostředníky k józe a ne naopak. To poznání ke mě přišlo po absolvování podzimního kurzu Lenky Knag v Pranavě (2012). Po 10 lekcích s Lenkou jsem zjistila, že jóga je pro mě ideální cesta jak na sobě a se sebou pracovat. Pak už jsem nemohla jinak, než se přihlásit na podzimní instruktorské školení.

Jóga je pro mě způsob života, ne sport. Je to i způsob, jak se naučit hodně o sobě. V józe se nesoutěží a je jen o vás a pro vás. Tak přijďte (s)plynout do mojí hodiny plynulé vinyasy. Ráda vás uvidím.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Potvrďte svou účast zaplacením zálohy 50% z ceny na účet 2113581605/2700. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_HANDS_ON + rezervujte si místo v rezervačním systému na www.jogovna.cz. Zbytek ceny se doplácí v den akce ve studiu.
Poznámka k ceně:EARLY BIRDS 2700,- Kč do 19.03.2017
3 000 
Zpět na vyhledávání

sobota 09:00 – 12:00, 13:00 – 16:00

neděle 9:00 – 15:00Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám