Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Gravidjóga a jóga po porodu, pro lektory a pomáhající profeseKurzy jógy

17.04. - 19.04.2020Pá 18:00 - Ne 17:00

Srdečně Vás zveme na Kurz Gravidjógy a jógy po porodu pro lektory jógy a pomáhající profese, tentokráte do malebných prostor Dračího Blaha. V kurzu podrobně probereme nejen samotné těhotenství a přípravu na porod, ale budeme se věnovat i době poporodní a práci s čerstvými maminkami.

– Naučíme se, jak cvičit v těhotenství a po porodu i v období šestinedělí a jak vést správně lekce pro těhotné ženy.
– Seznámíme se s tělesnými změnami v těhotenství a řekneme si, jak jimi projít bez obtíží.
– Procvičíme nejvíce zatěžované partie: dýchací systém, oběhový systém, záda, břicho, hrudník, končetiny.
– Přiblížíme si témata jako je diastáza nebo kdy a zda je vhodná práce s pánevním dnem.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Lektorky kurzu:

Nela Anna Perglová

Magistra ošetřovatelství se specializací na klinické obory a psychologii, certifikovaná lektorka jógy II. stupně a certifikovaná lektorka SM systému, studuje jógovou terapii, pravidelně navštěvuje kurzy a workshopy zaměřené na funkční pohybový aparát a přístupy založené na sebezkoumání pohybových vzorců u sportovců i v běžném denním životě.

diwali-yoga.cz

Petra Bzirská

Certifikovaná lektorka jógy I. stupně (FTVS Praha, ČESKÝ SVAZ JÓGY, o.s.), certifikovaná lektorka Vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství, specializace Gravidjóga, lektorka péče a výchovy dětí do 3 let (garance Unie porodních asistentek). Certifikovaná dula Dula Academmy. Certifikovaná v oboru masér. Neustále rozvíjí své dovednosti ve službě těhotným ženám ve vzdělávacích seminářích.

gravidjoga.cz

Další informace

Studio:Dračí Blaho
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Informace o platbě na rezervaci na tel. 775 979 138 info@diwali-yoga.cz nebo info@gravidjoga.cz. Rezervace je platná po uhrazení celé ceny kurzovného nevratnou platbou, místo lze převést na jiného účastníka.
Poznámka k akci:Pro zachování kvality výuky, je kapacita kurzu omezena na max. 14 účastníků. Je možné zajistit ubytování pro mimopražské, informace na emailu.
Poznámka k ceně:EARLY BIRD 5190 Kč při platbě kurzu do 1. 3. 2020, poté cena 5490 Kč. V ceně: - občerstvení během dne, - pitný režim během celého kurzu, - skripta pro praxi, - zvuková nahrávka Relaxace pro těhotné (mp3), - Relaxační hudbu pro maminku a děťátko (mp3), - Vizualizaci porodu (mp3), - certifikát o absolvování kurzu.
5 190 
Zpět na vyhledávání

Základní témata kurzu:

– jógová anatomie a fyziologie (budeme se zabývat tématy dýchací a oběhový systém, páteř, diastáza, práce s pánevním dnem) – teorie i praxe,
– cvičení pozic pro období v těhotenství, specifikace cvičení v jednotlivých trimestrech, indikace a kontraindikace pozic,
– příprava na porod,
– rovnovážná cvičení,
– dechové techniky,
– efektivní relaxace,
– cvičení v a po šestinedělí a jak pokračovat + indikace a kontraindikace pozic.

Časový harmonogram:

17. 4. 18:00 – 21:00
18. 4. 10:00 – 19:00
19. 4. 09:00 – 17:00Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám