Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

GONGOVÁ LÁZEŇ

15.01.2022So 17:00 - 18:30

Hluboký relaxační zážitek ve zvukových vibracích gongů a dalších léčivých nástrojů.

Hana Ong Kar je certifikovaná lektorka Kundalini jógy, absolvovala Gong Master Trénink, jógu učí v Praze a v Kolíně, a s Gongovou lázní jezdí po různých místech naší republiky

 

Další informace

Studio:KULTURNÍ CENTRUM “12” (0)
Instruktoři:
  • Hana Ong Kar
Podmínky rezervace:Rezervace míst na e-mailu: ruzickova@kc12.cz a tel: 778 482 786.
Poznámka k akci:Co je vhodné mít s sebou: podložku/karimatku (případně můžeme zapůjčit), deku, pohodlné oblečení, evt.šátek přes oči na úplnou relaxaci.
Poznámka k ceně:Vstupné: 300 Kč (zvýhodněné vstupné 720 Kč při zakoupení vstupenky na 3 různé relaxační podvečery – přenosná vstupenka).

Gongová lázeň – budete ležet na zádech (nebo v jiné pohodlné poloze) a vaším úkolem bude pouze se co nejvíce uvolnit a několik desítek minut se „koupat“ ve zvukových vibracích gongů a dalších nástrojů. Tato procedura navozuje hluboké uvolnění fyzického těla, bloků a napětí, a také mysli. Mysl je během několika minut uvedena do hlubokého meditativního stavu a za těchto podmínek se tělo může začít samo uzdravovat a hojit všude tam, kde to potřebuje.

Vystupující Hana Ong Kar od minulého relaxačního koncertu rozšířila počet svých velkých gongů. Těšme se na báječný uvolňující zážitek. Pro úspěch opakujeme!

 Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám