Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Duševní metabolismus – emoce jako řeč naší duše

26.04.2019Pá 18:00 - 20:00

DUŠEVNÍ METABOLISMUS – emoce jako řeč naší duše
seminář pod vedením Jany Hanušové

KDY: PÁTEK 26. dubna 2019 od 18:00 do 20:00 h
MÍSTO: Dům jógy Příbram

Podíváme se na emoce jako řeč naší duše, jak funguje duševní metabolismus, ukážeme si emoční rovnici, kde jsou nezpracované emoce uloženy a jak nás ovlivňují, jak s námi komunikuje naše nevědomí a jak mu rozumět, pojetí dle čínského pentagramu, co způsobují potlačené nebo přehnaně projevené emoce z pohledu psychosomatiky, kde je rovnováha.
Co nám tyto emoce vlastně říkají a jakou nesou energii.
Povíme si, proč hněv je nejpotřebnější emoce a radost nejvíce nebezpečná. Jak emocím naslouchat a metody jak s nimi pracovat, které si vyzkoušíme. Seminář bude mít teoretickou, praktickou a diskuzní část. Lektorka je po celou dobu semináře v neustálé v interakci s účastníky.

Co s sebou:
– pohodlné oblečení
– jógamatku

Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
  • Jana Hanušová
Podmínky rezervace:Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" https://dumjogypribram.cz/rozvrh-lekci/2019-04-22/2019-04-28/ nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.

Tématem tohoto semináře bude pět základních emocí – strach, hněv, smutek, lítost a radost.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám