Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dovolená s jógou na lodi Chorvatsko 2019

27.07. - 03.08.2019So 11:00 - So 8:00

Milí přátelé,

srdečně vás zveme na již šestý ročník oblíbené dovolené s jógou na lodi.
Budeme brázdit jadranské zátoky, ostrůvky a malebné přístavy, užívat si domácí kuchyně v plné penzi a kochat se plaváním v čistých vodách bez dalších turistů.

Ubytování ve 2 a 3 lůžkových kajutách.

Kuchařka na lodi, ranní a odpolední cvičení pro zdraví – ráno qigong (čchi kung) a odpoledne zdravá záda jógově, a to vše spolu s návštěvami malebných ostrůvků činní z naší dovolené skutečně relaxační příjemný a ozdravný čas.

Termín 27.7.- 03.8.2019

Podrobnosti a přihláška na webu: DOVOLENÁ NA LODI

Místa se rychle obsazují, neváhejte s přihlášením.

Těšíme se na báječný čas s vámi,
Srdečně Eva a Ivo

Subham astu sarvadžagatam!
Šťastny, ať jsou všechny bytosti!
Eva Berkana
Mob.: 603 793 595

Další informace

Studio:Yoga Berkana
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Závazná přihláška je k vyplnění na webu: https://www.yoga-berkana.cz/joga-na-lodi-chorvatsko Úhradou 1700 Kč/osoba je vaše kajuta závazně bukována pro vás. Veškeré info na webu.
Poznámka k akci:Místa se rychle plní, neváhejte s přihlašováním.
Poznámka k ceně:osoba na třetím lůžku va 3-lůžkové kajutě pouze 8800 Kč. Ceny obsahují stravování v plné penzi, ubytování na lodi, veškteré přístavní poplatky a lekce jógy a qigongu. Cena nezahrnuje pouze dopravu do chorvatska a zpět a cestovní pojištění.
13 100 
Zpět na vyhledávání

Klidné vody chorvatských zátok s koupáním v čistém teplém moři nás nalákalo uspořádat již šestý ročník této oblíbené dovolené s jógou na lodi ve vodách Jadranu.

Na dovolené na lodi Sylva nejvíce oceňujeme koupání v čistých zátokách bez hluku a dalších lidí, plnou penzi, máme navařeno 3 x denně chutné jídlo návštěvy přímořských vesniček a malebných městeček, tiché spaní na kotvě, společnost skvělých lidí a přátel, ranní cvičení qigongu a podvečerní jógu.

Plánovaná trasa:

Omiš – Pakleni otoci (noc na kotvě) – Vela Luka na o. Korčula – o. Lastovo, noc na kotvě – PP Lastovo  – Lumbarda na o. Korčula – Polače, NP Mljet – Korčula (krátká prohlídka) – Račišče na o. Korčula – zátoka u Povlje / Pučišče na o. Brač, noc na kotvě – OmišPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám