Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dopolední kurz jógyKurzy jógy

10.03. - 01.05.2015Út 9:00 - Pá 10:15

Kurz je určený všem, kteří se chtějí naučit cvičit jógu samostatně, s ohledem na své individuální dispozice a s pochopením nezbytných souvislostí.

V rámci kurzu se učíme sestavu pozic z dynamické Prana Vashya jógy, věnujeme se hlavním principům, které dělají ze cvičení jógu – učíme se dýchat, hledáme v rámci pozic uvolnění, pracujeme s pozorností. To jsou základy, na kterých lze dále stavět.

Kurz je vhodný jak pro pohybově založené začátečníky tak i pro ty, kdo už mají leccos odcvičeno.

Během kurzu si prakticky zažijete vše potřebné k tomu, abyste byli schopni cvičit samostatně. Po absolvování kurzu pak můžete navštěvovat lekce “Rozvíjení jógy“, které slouží pro další rozvoj vašeho jógového cvičení, individuální korekce atd.Kurz se uskuteční při minimálním počtu 8 přihlášených.
místo máte rezervované po vyplnění přihlášky a úhradě zálohy 1000 Kč do 1 týdne od přihlášení.

Další informace

Studio:Jemný svět (15)
Instruktoři:
Poznámka k ceně:Zálohu zašlete na účet 670100-2205785138/6210, do textu pro příjemce zadejte své jméno a termín kurzu, na který se hlásíte záloha je vratná v plné výši do 1 týdne před zahájením kurzu, poté je záloha nevratná zbývající částka kurzovného bude doplacena v týdnu před zahájením kurzu na účet viz výše
2 600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám