Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Cyklická jóga pro potřeby ženKurzy jógy

31.03.2016Čt 18:15 - 19:45

Jóga byla kdysi předávána mužům. To muži byli ti, kteří šli po duchovní cestě. Ženy seděly kolem ohně a udržovaly teplo domova. Nyní tomu je naopak. Bezmála tři čtvrtiny aspirantů jógy jsou ženy. Je ale jógová praxe přizpůsobena ženám? V tomto kurzu budeme procházet praxí pro potřeby žen potřebným ženám. Tanec, citlivost, vnímavost, spontánnost, ale i uvolněnost a relaxace jsou hlavními pilíři praxe, skrze kterou se budeme snažit zjemnit vnímavost svého ženského těla a budeme se zbavovat pocitů frustrace, sebelítosti a strachu, které se projevují jako nezakořenění a vyrůstají v problémy jako bolestivá či dokonce žádná menstruace, bolestivá záda a zejména oblast beder, nepohyblivost kyčelních kloubů, ztuhlost a napětí v této oblasti a další.

Ženy jsou osoby cyklické a tak témata lekcí budou rozděleny do čtyř cyklů podle potřeb žen. Žena dynamická, kdy oplývá nejvíce mužskou energií, má jinou potřebu, než žena expresivní, naslouchající a pečující o sebe. Žena kreativní a plná nápadů bude toužit po jiném přístupu než žena reflektivní, moudrá a plná potřebného klidu. Praxe bude vedena jako ukázka a ochutnávka toho, co by mohla žena v určitém cyklu potřebovat. Po každé lekci si žena odnese malý manuál toho, co jsme danou lekci vytvářely.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:rezervace: online z rozvrhu studia na http://bindu-yoga.isportsystem.cz + zasláním 50% zálohy na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „cyklickajoga_příjmení.”), zbytek hotovostně ve studiu
Poznámka k akci:KDY: 25.2., 31.3., 28.4., 26.5. (poslední čtvrtek v měsíci vždy 18:15 – 19:45)
Poznámka k ceně:800,- Kč za všechny 4 semináře (jednorázový vstup drop-in 230,- Kč)
800 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám